י אייר התשפ"ד (18.05.2024)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


פשוט מאוד
כשממציא צעיר ושמו סטיב גובס רצה לתת גישה וכוח מחשוב בידי אנשים "שאין להם ניסיון במחשבים ושאינם מעוניינים או מסוגלים לרכוש ניסיון כזה" הוא קידם את העולם מהמערכות המגושמות של טכנולוגיית המחשבים המרכזיים אל הפיתוחים הקלילים של מקינטוש ואיפון.

יד אייר התשע"ט (19.05.2019)

מהפכות מתחילות לעיתים ברעיונות פשוטים. כשממציא צעיר ושמו סטיב גובס רצה לתת גישה וכוח מחשוב בידי אנשים "שאין להם ניסיון במחשבים ושאינם מעוניינים או מסוגלים לרכוש ניסיון כזה" הוא קידם את העולם מהמערכות המגושמות של טכנולוגיית המחשבים המרכזיים אל הפיתוחים הקלילים של מקינטוש ואיפון.
 
הרעיונות שלו סייעו לשנות לנצח את מערכת היחסים שלנו עם טכנולוגיות מורכבות. הפיכת הטכנולוגיה לניתנת ליישום ולהפעלה פרצה את השוק והניבה תנופה של פיתוחים והתקדמות מטאורית שאיש לא היה מסוגל לחזות, בזמן קצר להפליא. המהפכה הגדולה ביותר מאז המצאת הגלגל יצאה לדרך. טכנולוגיה ש(אולי) לא יותר מחמישה שישה בני אדם בעולם כולו (!) מבינים באמת איך היא פועלת – נתונה בכיסו של כל אחד. היום ברור שלא צריך להבין "איך בדיוק זה עובד" על מנת להפעיל "את זה" בהצלחה לרווחת כולם.
 
וכך גם ברוחניות, ובשטחים גלובאליים עוד בהרבה מזה, הנוגעים לעתיד כולנו: שנים רבות היה נושא המשיח והגאולה השלמה באחריותה של קבוצה מצומצמת מאוד של מומחי על, הלוא הם הצדיקים שבכל הדורות. המידע היה מוצפן היטב וגנוז בספרי קבלה נדירים, שהכתוב בהם היה מובן ליחידי סגולה בלבד וגם זאת רק במידה ועמדו בתנאים מפרכים והתקבלו ל"הוראה יחידנית" של לימוד סודי.
 
במהלך כל הדורות השקיעו צדיקי-על אלו מאמצי-על (עד כדי מסירות-נפש) על מנת להביא סוף סוף את הגאולה – ולא עלתה בידם. אך לפני קרוב לשלוש-מאות שנים התהפך הכול, וגישה אחרת לגמרי נכנסה לתמונה: צדיק אחד ומיוחד קיבל הוראה שמימית לשנות כיוון ולהפוך את המידע ואת הכוחות שהוא מעניק לזמינים לכול. נאמר לו כי דווקא ההפצה הבלתי מוגבלת גם בקרב אנשים פשוטים שאינם מסוגלים להבין כלל את משמעויותיה הנשגבות של הגאולה – דווקא מהלך זה יכריע את הכף ויביא את הגאולה בפועל.
 
ההוראות נמסרו למייסד תנועת החסידות הבעל-שם-טוב הקדוש מפי המשיח בעצמו בליל ראש-השנה תק"ז (1746) ומאז החליף העולם מהלך וזינק קדימה. מהפכות מכל התחומים החלו רודפות זו את זו.
 
בעשרות השנים האחרונות, נהיה המידע זמין ונגיש עוד יותר, מפורט ומעובד לכל רמת לימוד. בתי חב"ד המופעלים על ידי שלוחיו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח פרושים היום בעולם כולו, ומספקים שיעורים וחומרי למידה לכל דורש. זה הזמן להצטרף למהפכה. אלו הרגעים האחרונים של "חטוף ואכול חטוף ושתה (תורה ומצוות)", כדי להיות בין אלו שמביאים את הגאולה השלמה. מאמץ קטן של כל אחד עכשיו – יזכה את כולנו בהתגלותו של הקדוש-ברוך-הוא בכבודו ובעצמו.


שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter