ט תשרי התשפ"א (27.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


ישיבה ליום אחד
בערב שבת האחרונה הופצו בקהילות אנ"ש מודעות צבעוניות, עם הפרטים המלאים על המיזם החדש "ישיבה ליום אחד", יום עיון לימודי ומרתק בענייני גאולה ומשיח. יום העיון יתקיים אי"ה ביום חמישי כ"ה מנחם-אב בהיכל ישיבת חב"ד בבני ברק, רח' הרב ברוט 11 פרדס כץ, החל מהשעה 10 בבוקר ● המתבונן במודעה יראה כי ביום זה, יישאו דברים רבנים ומשפיעים צעירים המייצגים מספר רב של ישיבות ברחבי ארץ הקודש

טו אב התש"ע (26.07.2010)

בערב שבת האחרונה הופצו בקהילות אנ"ש מודעות צבעוניות, עם הפרטים המלאים על המיזם החדש "ישיבה ליום אחד", יום עיון לימודי ומרתק בענייני גאולה ומשיח. יום העיון יתקיים אי"ה ביום חמישי כ"ה מנחם-אב בהיכל ישיבת חב"ד בבני ברק, רח' הרב ברוט 11 פרדס כץ, החל מהשעה 10 בבוקר.
 
התוכניה העמוסה כוללת יום מלא וגדוש בלימוד והתעוררות ב"דרך הישרה" שהתווה לנו כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א להבאת הגאולה – לימוד ענייני גאולה ומשיח.
 
ועדת הכנס התייעצה רבות עם רבנים, ראשי-ישיבות ומשפיעים, בכדי לנצל את היום באופן מירבי על-מנת למקסם את יכולות הלימוד, ולתת את חומר הלימוד התוכני והמתאים ביותר. ואכן, המתבונן במודעה יראה כי ביום זה, יישאו דברים רבנים ומשפיעים צעירים המייצגים מספר רב של ישיבות ברחבי ארץ הקודש.
 
היום ייפתח בלימוד מאמר דא"ח משותף, ולאחר מכן יועברו הרצאות בתורת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ודיוקים בשיחות הקודש. את השיעור המרכזי של המושב הראשון ימסור הרב מנחם מענדל נחשון ראש ישיבת חב"ד בנצרת עילית. לאחר המושב הראשון תיערך תפילת מנחה, ולאחר מכן ארוחת צהריים חגיגית ובשרית, בה יועברו רעיונות כיצד ניתן להעביר מסרים של גאולה ב'חזרת דא"ח' בבתי הכנסת.
 
המושב השני ייערך במתכונת ישיבתית של "שיעור כללי", בו יימסר לפני המשתתפים פלפול מרתק בסוגיא בתורת הגאולה. המקורות לשיעור יינתנו למשתתפים אשר יוכלו לשאול שאלות ולדון יחדיו בביאור הענין.
 
לאחר הפסקה קצרה ייערך המושב השלישי והמרכזי אותו ינחה הרב שמעון ויצהנדלר. את המושב תפתח הרצאה אודות הדרכים והאופנים להעביר מסרים תורניים מתורתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א לציבורים שונים. לאחר מכן ייערך 'פאנל' בו ישתתפו שלושה רבנים צעירים הפועלים במסגרות תורניות לקהלי יעד שונים וילבנו יחד עם הקהל, מה לעשות וכיצד לעשות בכדי להעביר את תורתו של משיח לעם כולו. לאחר תפילת ערבית יינעל היום בהתוועדות חסידים על-יד שולחנות ערוכים, שתתמקד בנושא של "המעשה הוא העיקר".
 
יום העיון מיועד לשוחרי תורתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, ומפאת ההוצאות המרובות ייגבו דמי השתתפות, כאשר לאברכי כולל ורמי"ם בישיבות תינתן הנחה. כמו-כן לנרשמים עד לכ' מנחם-אב תינתן תשורה מיוחדת.
 
במרכז ההפצה – ממש מבקשים להירשם מראש על-מנת שיוכלו להיערך כיאות ולהכין את המקום והפרטים הטכניים כראוי. טלפון להרשמה: ‎077-5123-770‏שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter