י שבט התשפ"א (23.01.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


השקה יוקרתית ל'עולמות'
שר התקשורת גלעד ארדן השיק, איש הטלוויזיה עודד מנסטר גולל את סיפורו האישי, השדרן הבכיר עמי מימון סיפר על תפקידו בתקשורת, הכתב הפוליטי מתי טוכפלד דיבר על איחוי העולמות..

ג סיון התשע"ד (01.06.2014)

קלאסי. בשעה שש בערב, באכסניה מכובדת 'בית העיתונאים – בית סוקולוב', במרכז העיר תל-אביב, באירוע סגור עם חבורת מוזמנים מצומצמת שכללה עסקנים בולטים, אנשי תקשורת ופרסום לצד חברי מערכת, הושק המגזין החדש 'עולמות', יוזמה חדשה מבית היוצר של שבועון חב"ד העולמי 'בית משיח'.

איש הטלוויזיה עודד מנסטר שהנחה את הערב ברוח טובה ועתירת חן, פתח בדברים: "לאנשי תקשורת תמיד טוב להקשיב. במיוחד לכאלה שגם בעידן הסמארטפון, מצליחים לרתק שלוש-מאות אלף איש מידי יום למכשירי הרדיו. נתכבד להזמין את איש התקשורת, העיתונאי והשדר הבכיר, עמי מימון בבקשה...".

השדרן הבכיר של רדיו 'קול ברמה' עמי מימון, שמתמצא בעולם התקשורת לקהל הדתי והמסורתי שיתף את הנוכחים במפגשים מעניינים בהם נכח מאז שנכנס לעבוד בתקשורת וסיפר כיצד ברכותיו של הרבי מלך המשיח הובילו את הצלחתו האדירה. הוא ביקש לסיים את דבריו: "התפקיד שלנו כעיתונאים ואנשי תקשורת, להביא את הדברים של הרבי הלאה- להכין את העולם שיהיה מקום הרבה יותר טוב, שיהיה עולם גאולתי".

לאחר- מכן הוזמן הכתב הפוליטי הבכיר של 'ישראל היום' מתי טוכפלד, שמכיר היטב את עולם התקשורת הכתובה והמדוברת מהזווית הישראלית, שרואה בעבודתו שליחות מהרבי, מגולל מקרים מרתקים של השגחות פרטיות בהן נראה בעליל כיצד הציבור הרחב מוכן ואף מעוניין לשמוע ולקבל את המסרים של הרבי מלך המשיח שליט"א.

"בתוך העם היהודי יש כמה עולמות. המטרה של הרבי היא לחבר את כל העולמות, לאחד את כולם. 'עולמות' הוא מגזין שבאמת מחבר ומסוגל לחבר בין עולמות", סיכם טוכפלד.

האורות כבים ועל המרקע מוקרנים מחזות-קודש בהפקת מכון 'לראות את מלכנו', בהם נראים אישים מעולם המדיה והתקשורת, עיתונאים ומו"לים במפגשים אצל הרבי, השיחה שנחצבה עמוק בליבו של כל חסיד, בה הרבי זועק: "נדמיין לעצמנו יהודי שרואה את בית המקדש עולה בלהבות - הרי בוודאי היה הופך עולמות, אומרת תורת אמת תורת חיים הוראה בחיים, הפוך את העולם היום!", בתום הוידאו הובאו קטעי-עידוד נמרצים של הרבי לשירת "שיבנה בית המקדש" \ "אנו רוצים משיח עכשיו" \ "יחי אדוננו"...

אורות האולם דולקים והמנחה המוכשר עולה לבימה ופותח בדברים: שאלו פעם אומן וצייר גדול שהגיע לגבורות, "אולי תספר לנו, מהו הציור הכי יפה שציירת במשך שנות חייך?", השיב הצייר, "הציור שאצייר מחר"... את החב"דניקים, במצוותו של הרבי, תמיד תמצא עסוקים עם הציור שנצייר מחר...

"הרבי, בתפילה ובקשה פונה אל כולם להתכונן לבוא הגאולה  – אצל הרבי זה לא חלום, אצל הרבי זאת עובדה עכשווית. עוד טובה אחת לחבר במצוות ובמעשים טובים, והתקווה של המחר תתממש כבר היום!

בשלב זה החל בווידוי אישי: "קוראים לי עודד מנסטר, אני איש טלוויזיה, והרבי יקר לי מאוד. גילוי נאות: בעבר ביקרתי בבתי חב"ד שונים במזרח הרחוק ובדרום אמריקה, ומאז שנחשפתי למסירות והנתינה של השלוחים, הדעה שלי אינה מוסתרת. אני חב"דניק בנשמה.

"הפעם ראשונה שפגשתי את חב"ד, היה לפני עשרים שנה בליל הסדר בהודו. מה שחוויתי שם זה משהו לא רגיל.. הביחד של חב"ד, זה מה שמאחד. ולכן אני מודה לכם על הזכות המצווה והשליחות להיות כאן, להיות שותף, ליצירת הביחד הגדול הזה בין שכבות העם. אני כבר עשיתי מנוי".

בתום סיפורו, אמר: "באולם הזה נמצאים עוד כמה יהודים שטיילו איפה שאני טיילתי במזרח הרחוק, והכירו באופן אישי את הפעילות של חב"ד. אחד מהם הוא כבוד השר גלעד ארדן.

"כפי שראינו, הרבי מייחס לעיתונות וכלי התקשורת תפקיד חשוב בפרסום על ביאת המשיח. נמצא איתנו שר התקשורת של ישראל. אנו מתכבדים להזמין את השר ארדן לטקס ההשקה הרשמית של המגזין החדש 'עולמות'".

לקול התשואות ומחיאות הכפיים, ניגש השר ארדן להסרת הלוט ומתחתיו נחשף הקמפיין של המגזין החדש, "מחברים
עולמות".

השר גלעד ארדן נשא נאום מלהיב במיוחד. הוא פתח את דבריו כשדמעות נוצצות מעיניו: אני לא חושב שיש יהודי אחד שרואה את האמונה החזקה של הרבי, ויכול להישאר אדיש.

"כשר התקשורת של מדינת ישראל אני גאה להשיק את העיתון החדש 'עולמות', שבאמת אני מקווה שהוא יצליח ולא רק בעשרים אלף עותקים, אלא לפחות בשני מיליון עותקים". סיים השר ארדן את דבריו, כשעל המרקע הכינו המארגנים לשר הפתעה מיוחדת, קטע וידיאו קצר בו נראה השר עומד על עקרונות התורה בקול ברור וצלול למען ארץ ישראל השלימה.

אל הבמה מוזמן הרב אסף פרומר, מהכותבים הבולטים של 'בית משיח', שדיבר בדברים היוצאים מן הלב על החשיבות, הזכות והחובה להפיץ את מגזין 'עולמות' לקהל הרחב וכך לקיים את הבקשה נפשית של הרבי "לקבל פני משיח צדקנו בפועל ממש".

לאחר-מכן עלה לדבר הרב שמעון גולדשטיין, שליח הרבי מלך המשיח שליט"א בפושקר, הודו, שמדבר על המיזם החדש "עולמות" ממבט של שליח העומד בקשר עם מטיילים רבים שביקרו בבית חב"ד וכעת באפשרותו להמשיך להשפיע עליהם את המסרים של הרבי, וקרא לכל השלוחים לעשות שימוש בכלי הנפלא הזה.

"עולמות זה מגזין חזק, זה מגזין שמחולל מהפכה. אני חשבתי ש'עולמות' זה מלשון 'קער א וועלא היינט', ובאמת כל פעולה טובה שלנו הופכת את העולם. אני הולך לעשות מנוי ולחלק את העיתון הזה למקורבים שלנו".

בשלב הזה הוזמן מנהל ארגון 'בית משיח' בארץ ישראל, ומנכ"ל המגזין החדש 'עולמות', הרב אהליאב אבוטבול, שמכריז על הקמפיין החדש בקרב חסידי חב"ד להפצת המגזין 'עולמות' בהתקרב עשרים שנה לג' תמוז, על מנת לפעול כפשוטו את רצונו של הרבי ולהביא את בשורת הגאולה והגואל תחת הסלוגן "כל המשפחה לרבי".

בדבריו ביקש להודות לכל-אחד ואחד מהמשתתפים, לאנשי המשרד, צוות העריכה, הגרפיקה, וההנהלה הכללית בראשות הרב מנחם מענדל הכהן הנדל שעומד מאחורי המיזם האדיר הזה של מגזין 'עולמות' שמשמש ככלי להפצת המעיינות ובשורת הגאולה.

הרב דוד נחשון, יו"ר ניידות חב"ד וארגון צבאות השם בארה"ק דיבר בלהט: "המטרה של 'עולמות' זה להביא את בשורת הגאולה לציבור שעד כה לא כל כך נגענו בו. אנחנו מאחלים שעיתון יצליח להביא את הרבי 'ומלכותו בכל משלה'- בכל העולמות ולכל אחד.

את האירוע חתם הרב שמואל הכהן הנדל, יו"ר מטה משיח בארה"ק שהעלה בדבריו את העובדה כי בהפצת מגזין 'עולמות', רואים כיצד אפשר לפעול את רצונו הקדוש של הרבי "עשו כל אשר ביכולתכם" לאלפים רבים בצורה ובאופן המתקבל לכל אחד ואחד.

מחברים עולמות, מביאים גאולה!

שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter