ח תשרי התשפ"א (26.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


הסנטורית התארחה בכפר חב"ד
ביקור מפתיע נערך היום (שישי) בצהריים בכפר חב"ד. הסנטורית קתרין אליזבת ממרילנד, דמות בכירה במפלגה הדמוקרטית בארה"ב, הוזמנה על ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק לביקור בכפר חב"ד - בירת הפעילות החב"דית באה"ק 

טז אלול התשע"ב (03.09.2012)

ביקור מפתיע נערך היום (שישי) בצהריים בכפר חב"ד. הסנטורית קתרין אליזבת ממרילנד, דמות בכירה במפלגה הדמוקרטית בארה"ב, הוזמנה על ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק לביקור בכפר חב"ד - בירת הפעילות החב"דית באה"ק.  

התלוו לביקור - שליח הרבי מלך המשיח בבולטימור הרב מנחם מענדל גפני, מנכ"ל ישיבת חב"ד בבאר שבע הרב ירמיהו קאליפא ואיש העסקים מר הרצל ארובס.  

את פני המשלחת הנכבדה קיבלו הרב חיים רייכמן - סיו"ר וועד כפר חב"ד, הרב ישראל מיידנצ'יק - מנהל בית אגו"ח 770 בכפר חב"ד, הרב אברהם מיידנצ'יק - "שר החוץ" של אגו"ח והרב טוביה בולטון - מראשי ישיבת "אור תמימים" בכפ"ח.  

הביקור נפתח במרכז הוצאת הספרים החב"דית "חיש הפצת מעיינות", כאשר הסנטורית, שכתבה בעצמה כמה ספרים, גילתה ענין מיוחד בתחום זה והביעה את התפעלות רבה מהנתונים שהוצגו בפניה על היקף ההוצאה לאור החב"דית.   לאחר מכן המשיכו הנכבדים לפרדס האתרוגים, שם מתבצעים בימים אלה הכנות אחרונות לקראת המכירה הגדולה "שלושים יום קודם החג". הרב בולטון בשפתו הקולחת ובדמותו החסידית האותנטית היטיב להציג לסנטורית את הוויי החיים החב"די בכפר החקלאי, תוך שילוב לימוד תורה ועמל כפיים.  

בהמשך ערכה המשלחת סיבוב היכרות עם מוסדות החינוך בכפר, ובין היתר ביקרו בזאל ישיבת תומכי תמימים המרכזית. תמיהתה של הסנטורית על העדרם של התלמידים (שיצאו למבצעים) נענתה בהסבר מקיף על מבצעיו הק' של הרבי מלך המשיח, ועל תפקידם של התמימים בהבאת הגאולה.  

משם פנו הנוכחים למרכז הטיפולי "רגש" של "יד לילד המיוחד" (הסמוך לכפר חב"ד). מנהלות המרכז הגב' סיגל גת והגב' בתיה בן אור הציגו לסנטורית את חדרי הטיפול וסיפרו על הטיפולים שניתנים במקום מדי יום על מנת לקדם את התפחותם של עשרות ילדים עם צרכים מיוחדים מכל רחבי הארץ במגוון תחומי החיים. גב' קתרין אליזבת התרגשה מאוד למראה פעילות קודש זו והבטיחה לסייע ככל יכולתה להתפתחות המקום.  

יצויין כי ביקורה של הסנטורית באה"ק תוכנן והופק על ידי שליח הרבי מה"מ בבולטימור הרב מנחם מענדל גפני ומנכ"ל ישיבת חב"ד באר שבע הרב ירמיהו קאליפא. במהלך הביקור נפגשה הסנטורית עם אישי ציבור ורבנים, ביניהם: הרבנים הראשיים לישראל הרב יונה מצגר והרב שלמה עמאר, הרב יצחק דוד גרוסמן, שר הפנים אלי ישי, שר המשפטים יעקב נאמן ועוד.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter