יב תשרי התשפ"א (30.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


ערב גאולתי באור יהודה
מידי שבוע נפגשים בחורי ישיבת חב"ד באור יהודה עם אנשי העיר ב'מבצע תפילין'. אחת בשנה הם נפגשים כולם לרגל חג הגאולה, לערב שכולו גאולה

יח תמוז התשע"ב (08.07.2012)

מה משותף בין אבי מנהל אולם באור יהודה, לבין תומר העובד בחנות החשמל בקריית אונו ויהודה שמוכר בקיוסק השכונתי בנווה רבין?! שלושתם, ועוד אנשים רבים כמותם, זוכים מידי שבוע ולפעמים אפילו מידי יום לביקור של בחור מישיבת חב"ד באור יהודה, המביא עימו רוח של עידוד, חיות ומילה טובה ספוגה באויר של הישיבה...

אחת בשנה בפעם השלישית זה קרה. ניתנת להם ההזדמנות לבוא להתאחד ולגלות את המקור האמיתי של כל עידוד, שמחה ומילה טובה. השבוע, ביום חג הגאולה י"ג תמוז, הם התאספו יחד, לערב שכולו שלהם בשביל הנשמה.

כל תיאור מרגש ומרטיט ככל שיהיה, לא יוכל לתאר ולו במעט את ההתרגשות והעוצמה הרבים, של המקורבים בערב זה. רבים מתושבי אור יהודה והאזור, כשהם מייצגים את עם ישראל לשבטיו, הם התאספו לערב מיוחד כדי להודות ולהוקיר את פעולתו של הרבי שליט"א מלך המשיח, בשליחותו פועלים הבחורים!

במשך שעות היו מרותקים המקורבים לתוכנית המרתקת. הערב נפתח בסיפור מפי המנחה הת' מנחם מענדל רובין כשלבימת הנואמים מוזמן  שליח הרבי שליט"א מלך המשיח ויו"ר המוסדות הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן, הפותח בקריאת מכתבו של הרבי ובדברי עידוד וברכה.

את המשא המרכזי העביר מר ישראל גרנות אל"מ (מיל.) ומי ששימש קב"ט הקונסוליה הישראלית בניו יורק, שריתק את הקהל, בסיפורים מרתקים אודות פגישותיו, יחידיותיו והניסים אשר אירעו לו ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח.

בין לבין הוצגו קטעי וידאו מרתקים על פועלו של הרבי שליט"א מלך המשיח במלחמת ששת הימים..וכן על פועלם הגדול של שלוחי חב"ד בארץ ובעולם..

לצד קטעי וידאו ואנימציה המוקרנים על המסכים עולה אל הבמה אמן הקלידים, ר' שמחה פרידמן בניגונים אשר סוחפים ומגביהם טפח מעל הקרקע, את המקורבים והאירו בהם ניצוצות אשר בעזרת ה' יובילו למעשים חיוביים.

ובתוך האווירה המיוחדת של הניגונים המיוחדים מוזמן הרב יוסף יצחק פרידמן לשאת דברים אותם הוא מקדיש להמשכת הענינים של תורה יהדות ומצווה בכלים מעשיים לכל יום ויום בשבוע.

ושוב לקראת השעה 12:00 בלילה עלו המקורבים טפח מעל הקרקע בניגוני ושמחה וריקודים מפי אמן הקלידים שמחה פרידמן.

אין ספק כי ערב זה גרם נחת רוח עצומה לרבי שליט"א מלך המשיח ,ובעז"ה בזכות זה עוד היום יבוא ויגאלנו לבית המקדש השלישי תיכף ומיד ממש.

תודה מיוחדת לתמימים: מענדי רובין, מענדי גורליק, מענדי רייכמן, דניאל סימן טוב, אברימי כהן, חיים טויטו, מענדי גבאי לוי הלל ולוי מור יוסף על ניהולם המסור להצלחת ערב זה.

כיבדו בנכוחתכם בערב זה שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח לעיר אור-יהודה: השליח הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן, הרב שלום דובער הכהן הענדל, הרב אראל רחימי והרב שלום דובער טאלער.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter