ד תשרי התשפ"א (22.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


ynet מציג את אתר חב"ד
ההפצה בעיצומה: אתר החדשות הפופולרי ynet, מפרסם היום סקירה נרחבת על פתיחת האתר המרכזי של חב"ד בישראל. בכתבה מוסבר על הממשק המשוכלל והיעיל, לצד ערוצי התוכן והשירותים שהאתר החדש מעניק ● "אתר האינטרנט החדש של חב"ד ישראל כולל ערוץ וידאו בסגנון youtube, אנציקלופדיה חב"דית המושתתת על ויקיפדיה, חנות תשמישי קדושה, ואיך לא - מנוע חיפוש של בתי חב"ד מסביב לגלובוס"

כו אייר התש"ע (10.05.2010)

הכירו: חב"ד-טיוב

חסידות חב"ד לא נותנת לטכנולוגיה לברוח לה: האתר החדש שלה משלב בין youtube, ויקיפדיה ו"למטייל" - וכמובן שהכל התחיל מהרבי מליובאוויטש  

חב"ד, החסידות הכי תקשורתית בעולם החרדי, מקפידה להישאר מעודכנת בכל הנוגע לחידושים טכנולוגיים כדי להפיץ את תורתה. אתר האינטרנט החדש של חב"ד ישראל כולל ערוץ וידאו בסגנון youtube, אנציקלופדיה חב"דית המושתתת על ויקיפדיה, חנות תשמישי קדושה, ואיך לא - מנוע חיפוש של בתי חב"ד מסביב לגלובוס.

כבר לפני שנים עודד הרבי מליובאוויטש שימוש ברדיו ובלווין כדי להעביר מסרים, ונראה שבחסידות לא שוכחים את ההכוונה. את אתר האינטרנט החדש מגדירים האתר החדש יוזמיו כ"בית חב"ד וירטואלי שמטרתו היומרנית היא לספק מענה לכל יהודי, בכל נושא".

אחד הערוצים המושקעים באתר הוא "האנציקלופדיה החב"דית", שכוללת כבר יותר מ-‏4,000 ערכים במגוון נושאים הנוגעים לחסידות. תחת הערך "הרבי שליט"א", שעוסק ברבי מליובאוויטש, נכתב כך: "רבי מנחם מענדל שניאורסאהן (שניאורסון) הוא הנשיא השביעי בתנועת חב"ד ומנהיג רוחני לעולם כולו וליהודים בפרט. נולד בי"א ניסן תרס"ב... וביום ג' תמוז תשנ"ד נסתתר מענינו. חסידי חב"ד ויהודים רבים נוספים מאמינים ובטוחים כי הרבי יתגלה תיכף ומיד כמלך המשיח ויוביל את כל היהודים לארץ ישראל בגאולה האמיתית והשלימה והמאורע המצער, יתברר, לא היה אלא כחלק מתהליך הגאולה".

באנציקלופדיה ניתן למצוא קטגוריות על נשיאי חב"ד לדורותיהם, תורת החסידות, אישים, ניגונים חסידיים, מוסדות וארגונים, גאולה ומשיח, ועוד.

ערוץ נוסף שמעורר עניין הוא הווידאו, שמוּזן גם מתוכן ששולחים הגולשים. עם עליית האתר לאוויר קיימים בערוץ כבר כ-‏30 קטגוריות, שרבות מהן עוסקות ברבי מליובאוויטש. קטגוריות נוספות מאגדות שיעורי קודש, סרטונים על פעילויותיה השונות של החסידות וכמובן גם קטעי מוזיקה.

ואיפה יש בית חב"ד?

למטיילים נבנה פורטל ייחודי שבו ניתן לאתר כל אחד מ-‏7,000 מוסדות חב"ד בעולם, לפי שם המדינה, העיר, הרב או המוסד. עבור כל תוצאה שמתקבלת ניתן לבקש פרטים נוספים, שכוללים כתובת, מספרי טלפון וכתובות דוא"ל. כמו כן ניתן למצוא בפורטל את זמני הדלקת הנרות בכל עיר בעולם.

שוהים בחו"ל - וכמובן גם מי שלא - יוכלו להיעזר במדור "שאל את הרב", אם הם נתקלים בבעיה הלכתית. קבוצת מטיילים שהיתה במרוקו שאלה את הרב כך: "אני וחברי טיילנו במרוקו והמדריך הציע לנו להיכנס לאחד מהמסגדים המפורסמים בקזבלנקה אך סירבנו, כי חשבנו שאסור, אך אחר כך אמרו לנו שמותר. האם זה נכון?". הרב השיב כי אמנם יש המתירים להיכנס למסגדים, אך עדיף שלא לעשות כן.
  
האתר, שנמצא עדיין "בגירסת הרצה", יושק באופן רשמי בוועידת המנהלים של חב"ד בישראל, שתתקיים ביוני הקרוב, בגבעת שמואל.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter