יב תשרי התשפ"א (30.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


כנס שנתי למנהלי המוסדות
ביום הבהיר י"א שבט הוחלט באגודת חסידי חב"ד באה"ק על מועד הכנס השנתי החמישי של מנהלי מוסדות וארגוני חב"ד באה"ק: ביום רביעי ז"ך סיון ה'תש"ע. כל מנהלי מוסדות וארגוני חב"ד באה"ק יוזמנו אי"ה לוועידה השנתית המסורתית, יחד עם רבני חב"ד וחברי הנהלת אגו"ח, והוא יחולק לשלשה חלקים עיקריים: המושב המקצועי - ובו ידונו ההיבטים הכלכליים שבניהול המוסדות עם מומחים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. המושב החסידי - בו יתקיים דיון מעמיק לדמותו ופעלו של מנהל מוסד חב"די בזמננו, ומושב הנעילה שיהווה גם ערב הצדעה למנהלים ולמוסדות חב"ד המפוארים באה"ק

כד אייר התש"ע (08.05.2010)

כנס מנהלי המוסדות של אגו"ח באה"ק צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות בהשתתפותם של מאות מנהלים, לצד חשובי רבני חב"ד ואישי ציבור. שנה שעברה השתתפו למעלה ממאתיים ראשי ומנהלי מוסדות חב"ד בכנס מרשים ומרגש שהתקיים ב'בית ציוני אמריקה' בתל אביב.  
בראש הכנס עומדים חברי הנהלת אגו"ח באה"ק. יו"ר הנהלת הכנס הינו חבר הנהלת אגו"ח, המשפיע הנודע, שליח הרבי לאה"ק ויו"ר וועדת החינוך החב"די - הרב זושא פויזנר. על תוכנית הכנס אחראית וועדת הכנס המורכבת מעשרה מנהלי מוסדות ותיקים לצד צעירים, ובראשה עומד הרב חיים יוסף גינזבורג - שליח הרבי ויו"ר מוסדות חב"ד ברמת אביב, חבר הנהלת אגו"ח באה"ק.  

הבנק הגדול בישראל "בנק לאומי" ודואר ישראל התגייסו להצלחת הכנס, ובהחלטה מיוחדת לכבוד שישים שנות נשיאותו של הרבי מלך המשיח לקחו על עצמם חלק מהוצאות הכנס הרבות מתוך ידיעה שמוסדות חב"ד הינם "השקעה בטוחה להצלחה".

ידידי חב"ד יו"ר הדירקטוריון של "בנק לאומי" מר איתן רף ומנכ"ל דואר ישראל מר אבי הוכמן צפוים להשתתף בכנס ולהתרשם מעוצמת האחדות של כלל מנהלי מוסדות שייתכנסו יחד על מנת להתחזק ולקבל כלים חדשים לניהול נכון בזמני משבר.

בשתי החברות ציינו כי העניקו בשמחה את חסותן, ובהצדעה  לכנס ולמנהלי המוסדות על פעילותם במהלך כל השנה מתוך מסירות נפש והקרבה.
 

לקראת הכנס, מפיקה אגודת חסידי חב"ד לראשונה סרט תדמית על חב"ד באה"ק, אשר יוקרן בערב ההצדעה למנהלי המוסדות שייערך במושב הנעילה של הכנס. במעמד זה צפויים להשתתף ידידי ותומכי המוסדות לצד אישי ציבור ונכבדים רבים. הנהלת בנק "מזרחי טפחות" נטלה את חסותה על עלות הפקת הסרט ההיסטורי.

בסרט תחשף מעצמת חב"ד באה"ק אותה בנה כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בשישים שנות נשיאות, כאשר בחזית ניצבים מנהלי המוסדות והארגונים להפצת יהדות, העושים את מלאכתם יום ולילה במסירות נפש ובנאמנות למשלח.

בנק "מזרחי טפחות" אשר נטלו את חסותם על הסרט, הצטרפו לבנק לאומי ולדואר ישראל שפרסו את חסותם על הכנס החשוב, מתוך ידידות רבת שנים של הנהלת הבנק עם מנהלי המוסדות, ובידיעה שחסות זו תניב פירות לטווח ארוך בגשמיות וברוחניות.

בעקבות בקשת מספר מנהלי מוסדות החליטה וועדת הכנס השנה שיתאפשר לראשונה לכל מנהל מוסד להזמין לערב ההצדעה את מעגל התומכים הבכיר ואת ראשי העיר התומכים במוסדות שבכל עיר וזאת על מנת לחזק  את הקשר בין המנהלים לידידיהם, ולתת להם להשתתף בערב מרגש שיעמיק את הקשר שלהם לחב"ד ולענייני הרבי מלך המשיח. יצוין שהכנס יעמוד בסימן "שישים שנות נשיאות" שישים שנים של התפתחות המוסדות כשלצורך כך נבנית תוכנית מיוחדת שתתאים במיוחד לאורחים הנכבדים.

לאתר הכנס, נא הקישו כאן.

מבחר תמונות מהכנס בשנה שעברה:שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter