ה תשרי התשפ"א (23.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


תרומת ה"טנקים"
אמש נפגש יו"ר הכנסת ח"כ ראובן ריבלין  בלשכתו עם הרב משה אסמן רבה של קייב אוקראינה, הרב דוד נחשון יו"ר ניידות חב"ד בארה"ק ומ"מ יו"ר הקונגרס של יהדות גאורגיה מר גבריאל מירלישווילי ותומכים נוספים ● יו"ר הכנסת ראובן ריבלין כיבד את המשלחת בפגישה שנערכה למעלה משעה ובו  שמע אודות פעילות הטנקים וראה את עיתון חדשות טנק המבצעים

כט תשרי התשע"א (07.10.2010)

פגישה ממלכתית של משלחת ניידות חב"ד עם ראשי התורמים והמסעיים לפעילות התקיימה היום בלשכת יו"ר הכנסת מר ראובן ריבלין כהמשך לאירוע הדינר שנערך לפני כחודש בתל אביב.

יו"ר הכנסת ראובן ריבלין כיבד את המשלחת בפגישה שנערכה למעלה משעה ובו  שמע אודות פעילות הטנקים וראה את עיתון חדשות טנק המבצעים.

"לטנקי המצוות של חב"ד תרומה משמעותית בעיצוב היהדות בישראל". כך אמר יו"ר  הכנסת ח"כ ראובן ריבלין אמש לרב משה אסמן והרב דוד נחשון יו"ר ניידות חב"ד והרב שלמה מרגליות מנכ"ל ניידות חב"ד ולתומכי הארגון. הרב אסמן סיפר על הפעילות של חב"ד בקייב אוקראינה ועל העזרה הרבה של בני הקהילה ובארשם מרואדים רבינוביץ בסיוע ובעזרה למוסדות בישראל.  ח"כ ריבלין סיפר כי זכה לבקר באוקראינה ולעמוד מקרוב על פעילות קודש של שלוחי חב"ד עת ביקר בחנוכת בית הספר בעיר קריויורוג שבאוקרינה בראשות רב העיר והשליח הרב לירון אדרי.

הרב דוד נחשון יו"ר ניידות חב"ד בארה"ק סיפר על פעילות ניידות חב"ד ועל ההתרחבות הפעילות בעקבות כניסתם של שלושה טנקים חדשים לפעילות במושבים ובישובים ברחבי הארץ. תוך שהוא מעלה על נס את פועלו של מר גבריאל מירילשווילי מ"מ יו"ר קונגרס יהדות גאורגיה.

ח"כ ריבלין התייחס לענייני השעה שלימות הארץ והמאבקים בתחום ההקפאה שעתידים לבוא לדיון במליאת הכנסת במושב החורף הקרוב. ריבלין סיפר כי הוא אמר לעמיתים ממדינות ערב כי כשם שלא יעלה על הדעת לבקש חלקים מקהיר כך אל תבקשו ואל תדברו על חלקים מירושלים. נשמח לחיות בשלום עם הערבים אולם אין לאיש לקחת מאיתנו חלקים מארה"ק.

הרב אסמן הוסיף ואמר כי יש למסור את לאומות העולם את דברי רש"י הפותחים את ספר בראשית באשר לזכותנו בארה"ק.

מ"מ יו"ר קונגרס גרוזיה  מר גבריאל מירלשווילי סיפר ליו"ר הכנסת על מורשת יהדות גאורגיה. ועל עברה ועתידה של קהילה זו מר מירלשווילי סיפר על תמיכתו הרבה בארגון ניידות חב"ד. בפגישה נטלו חלק מחברי קונגרס יהדות גאורגיה העולמית יחד עם משלחת מכובדים ותורמים בני העדה.  

בסיום הפגישה הוענק ליו"ר הכנסת מדליית כבוד של יהדות גאורגיה. הרב משה אסמן העניק כתשורה את ספר הקהילה היהודית של קייב לידי היו"ר והרב דוד נחשון מסר קופת צדקה דגם של טנק המבצעים ואות הוקרה לידי יו"ר הכנסת.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter