ט תשרי התשפ"א (27.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


השקת הטנק החדש
מאות רבנים, ראשי קהילות, שרים, ח"כים, אנשי עסקים, ראשי המשק ואישי ציבור התאספו לדינר חגיגי הראשון של ניידות חב"ד באה"ק, והשקת טנק ה-‏15 שהגיע לארץ, שנערך באולם Ocean בגני התערוכה בתל-אביב ● את הנאום המרכזי, נשא הרב הראשי לתל אביב יפו, הרבישראל מאיר לאו, שסיפר על נס ששמע בעצמו מחייל מאושפז עוד בזמן שהיה הרב של בית הרפואה איכילוב על פעילות טנקי חב"ד בזמן מלחמת יום כיפור ● השר יוסי פלד אמר בנאומו, כי בתור איש צבא הוא יכול לומר כי טנק אחד של חב"ד שווה ערך לאוגדה שלימה של טנקים של צה"ל

יב תשרי התשע"א (20.09.2010)

מאות רבנים, ראשי קהילות, שרים, חכ"ים, אנשי עסקים, ראשי המשק ואישי ציבור התאספו לדינר חגיגי הראשון של ניידות חב"ד באה"ק, והשקת טנק ה-‏15 שהגיע לארץ, שנערך באולם Ocean בגני התערוכה בתל-אביב.

את האורחים הרבים קיבלו הרב דוד נחשון יו"ר ניידות חב"ד והרב משה אסמן רבה הראשי של קייב - אוקראינה וידיד הניידות, וכן הרב שלמה מרגליות מנכ"ל ניידות חב"ד.

את התוכנית הנחה בהגשה מיוחדת ר' יעקב זילברמן מראשי הקהילה היהודית קייב אוקראינה, כשהוא סוקר בפני הקהל את פעילותם הברוכה של  טנקי המבצעים לדורותיהם בפעילותיהם הראשונות כשהוא מדגיש את כל ההתייחסויות והמענות הרבות של הרבי לכל פעילות הטנקים ולתורמים.

הפתעת הערב הייתה מופע לייזר מיוחד על פעילות הטנקים שהוכן בגרמניה והוקרן לראשונה בישראל בפורמט החדש. 

את הנאום המרכזי, נשא הרב הראשי לתל אביב יפו, הרב ישראל מאיר לאו, שסיפר על נס ששמע בעצמו מחייל מאושפז עוד בזמן שהיה הרב של בית הרפואה איכילוב על פעילות טנקי חב"ד בזמן מלחמת יום כיפור לפני שהטנקים הנוכחים הגיעו לארץ כיצד הצילה סוכה ניידת של חב"ד ממוות בטוח 5 חיילי צה"ל שלחמו בסיני בזכות מבצע לולב.

השר יוסי פלד אמר בנאומו, כי בתור איש צבא במשך כשלושים שנה ובהם שירת גם שנים רבות בחיל השריון, אני יכול לומר הערב לא בשביל למצוא חן, כי טנק אחד של חב"ד שווה ערך לאוגדה שלימה של טנקים של צה"ל.

הרב הראשי לקייב – אוקראינה  הרב משה ראובן אסמן דיבר בחום על הפעילות  שהטנקים מצליחים להחדיר בקרב חיילי צה"ל והגברת המורל, אף אחד לא יודע איזה דברים נפלאים יכולים לפעול הטנקים כשהם באים למקום ומשמחים את האנשים. 

בין תורמי הערב תרם הנגיד עקיבא ברמייסטר מאוסטרליה טנק חדש מס' 16 שיצטרף לצי הטנקים בארץ הקודש. 

במהלך הערב, חולקו אותות הוקרה יקרי ערך לאנשי החסד ולמארחי הכבוד מר גבריאל מירילשוילי מ"מ נשיא קונגרס יהדות גורזיה, למר ואדים רבינוביץ נשיא קונגרס יהדות אוקראינה  ולאיש העסקים מר יעקב צ'רנוי.

כיבדו את הערב בנוכחותם הרבנים הרב ישראל מאיר לאו, רב העיר תל אביב, הרב ציון ערוסי רבה של קרית אונו וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, הרביצחק קוגן, חבר אגו"ח בחבר העמים, הרב יוסף יצחק וילשאנסקי משלוחי הרבי לאה"ק, ראש ישיבות חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת וחבר אגו"ח באה"ק, הרב ישראל הלפרין רב קהילת חב"ד הרצליה, והרב שלמה רסקין יו"ר מוסדות חינוך בית חנה חב"ד צפת וחבר אגו"ח באה"ק. 

שר הדתות מר יעקב מרגי, שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, השר יוסי פלד, שרת הקליטה סופה לנדבר. 

חברי הכנסת, מר אברהם מיכאלי,  ח"כ רוברט טיבייב, ח"כ רוברט אילטוב, ח"כזאב ביילסקי,  ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי, חברת הכנסת יוליה שמלוב. 

ח"כ לשעבר מיכאל קליינר, ח"כ לשעבר יעקב כהן, האלוף במי"ל יומטוב תמיר, סמנכ"ל תע"ש וסגן ראש המוסד לשעבר תא"ל במיל' צבי פוקס, הזמר צביקה פיק, שר האוצר ושר המשפטים לשבער עו"ד משה ניסים,  ראש המכון לשלטון מקומי באוני' בר אילן ד"ר שמעון רוזביץ, מנכ"ל סולל בונה מר שמעון הייבלום 

הזמרים צביקה פיק וישי לפידות לקחו חלק באירוע המיוחד ולהקת הקינדרלך שהשיקה באירוע מופע חדש. 

האירוע הסתיים בהצלחה רבה בשעות הקטנות של הלילה, לא לפני שנפרדו מתוך מילות חמות על האירוע המיוחד וההזדמנות להכיר מקרוב את פעילות חב"ד.

הפקה: מיכאל כפלין הפקות שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter