ד סיון התש"פ (27.05.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
נפלאות הגאולה
נאמר "כימי צאתך מארץ מצרים אראנו נפלאות". 'כימי' פירושו: כמו ימי, דומה לימי. ובענייננו: יציאת מצרים וכל הנפלאות שהיו אז אינן אלא משל ודמיון אל גאולה השלמה והנפלאות העצומות שיתחוללו בה.


|
שתפו:  
חבד » חגי ומועדי ישראל » כ' חשוון


ראיית אלוקות בגלוי ממש
תרחישי האירועים סביבנו מייצרים נושאים רבים הסוחפים אותנו לעסוק בהם, כמו: מחדלי המלחמה, שחיתות מערכות השלטון ועוד, אך הפתרון האמיתי והמעשי הוא אחד ● הבטיח הקב"ה לחודש מרחשוון כי ה"מקדש העתיד שאנו מצפין בנוי ומשוכלל הוא יגלה ויבוא משמים", הנה חנוכתו של בית זה, הוא בית המקדש השלישי תהיה דווקא בו, בחודש מרחשון בקרוב .

הרב זימרוני ציק
ל תשרי התשע"א (08.10.2010)

מקובל בידינו מפי חז"ל, שכאשר חודש מרחשון בא ב"טענה" להקב"ה, מדוע אצל שכנו מימין דהיינו חודש תשרי הייתה חנוכת בית המקדש הראשון, ואף זכה למועדות וימים טובים למכביר כך גם שכנו משמאל, דהיינו כסלו, שזכה לחנוכת המקדש בימי החשמונאים בבית שני, ולנרות החנוכה ואילו הוא, מרחשון נותר באפרוריותו ללא כל "חג שמח", הבטיחו הקב"ה כי עוד עתיד הוא להשלים לו את חסרונו. ו"מקדש העתיד שאנו מצפין בנוי ומשוכלל הוא יגלה ויבוא משמים", הנה חנוכתו של בית זה, הוא בית המקדש השלישי תהיה דווקא בו, בחודש מרחשון בקרוב 

משהו על חשבון הגילוי האלוקי העתידי הזה, התחלנו לקבל כבר לפני שנים, עם לידתו של אדמו"ר הרש"ב רבי שלום דובער שניאורסון, בחודש מרחשוון, כאשר במאמריו וספריו הקדושים שכתב לאחר עלייתו לנשיאות, הביא אור חדש לעולם. 

לגיון של מלך 

אדמו"ר הרש"ב הנשיא החמישי לנשיאי חב"ד הוא זה שייסד את ישיבות תומכי תמימים חב"ד, בהם עוסקים בעבודת התפילה, לימוד תורת הנגלה והחסידות והפצת המעיינות חוצה. בישיבות אלו הוקם לגיון של מלך, "התמימים", תלמידי ישיבות חב"ד, שכשמם כן הם, חיילי בית דוד, שליחיו הנאמנים של הרבי שליט"א מלך המשיח בכל רחבי תבל, לקרב ליבם של ישראל לאבינו שבשמים, ולפעול בתיקון עולם במלכות ש-ד-י, עד להבאת הגאולה האמיתית והשלמה. 

כבר בילדותו ניכר היה עליו כי עניינו הוא גילוי אלוקותו ית'. היה זה בהיותו כבן ארבע או חמש,  כאשר נכנס לסבו ה"צמח צדק" בשבת קודש פרשת 'וירא', והתחיל לבכות, באמרו: מפני מה נראה ה' אל אברהם אבינו ולנו אינו נראה. השיב לו הצמח צדק: כשיהודי צדיק, מחליט בגיל תשעים ותשע שנים שצריך למול את עצמו, ראוי הוא שה' יראה אליו. 

דרישה אחת 

וההוראה ברורה: עניינו של כל יהודי, מנער ועד זקן, להביא לגילוי אלוקותו ית' בבריאה. 

תרחישי האירועים סביבנו מייצרים כל העת נושאים רבים הסוחפים אותנו לעסוק בהם, כמו: מחדלי המלחמה, פרשיות השחיתות במערכות השלטון, העברת המשחן של חברת החשמל בשבת, מצעד התועבה, הכנות הממשלה לפינוי המאחזים, היל"ת, כל אלה ועוד הינם עניינים שחייבים להגיב עליהם, למחות ולפעול לביטולם, אך הנקודה העיקרית, המהווה את הפתרון האמיתי והמעשי, היא רק אחת! דרישה עיקשת להתגלות עצמותו ומהותו ית' כדברי נביא הגאולה: "והיו עיניך רואות את מוריך", בגאולה האמיתית והשלמה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח, תיכף ומיד ממש.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter