ב אייר התשפ"א (14.04.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
ימי סגולה
שבועות אלה, בהם קוראים בתורה על בניית המשכן, הם ימי סגולה לביאת הגאולה ובניין בית-המקדש השלישי. לפיכך ראוי שבהם יתעורר כל יהודי ביתר געגועים והשתוקקות לחזות בעבודת הכוהנים בבית-המקדש השלישי, בגאולה השלמה.|
שתפו:  
חבד » הרבי מלובביץ » כותבים לרבי


כיצד מבקשים ברכה?
נוטלים ידיים, כותבים את המכתב, מקבלים החלטה, ושולחים לרבי מלך המשיח שליט"א.

כט אלול התש"ע (08.09.2010)

  • נוטלים ידיים ללא ברכה - שלוש פעמים על כל יד, לסירוגין – ימין, שמאל וחוזר חלילה. מבצעים זאת בכדי לטהר את הגוף והנפש לפני כתיבת הבקשה.  
  • כותבים בטופס הבקשה את כל שעל ליבכם ובכל שפה שהיא. חשוב לציין את השם היהודי המלא של מבקש הברכה ואת שם אמו. ביהדות, אלו השמות המייצגים את האדם ולא שם משפחתו.  
  • מקבלים החלטה. כלומר, מחליטים על עשיית מצווה כדוגמת; הנחת תפילין, שמירת כשרות, שמירת שבת ועשיית מעשה טוב לזולת. מכריזים: "יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד".
  • ניתן לשלוח את הבקשה המגיעה לאחד מכרכי אגרות הקודש, און ליין. התוכנה באתר מציגה את התשובה באופן אקראי ובאופן מיידי. הבקשה נשלחת למערכת המחזירה תשובה מיידית אותה יש לקרוא בעיון. לעזרה וייעוץ תוכלו לפנות לכל אחד ממוקדי חב"ד. פרטים יינתנו עם שליחת התשובה. 
כתיבה לרבי באגרות קודש - התקשרות לנשיא הדור 
 
פעולת הכתיבה לרבי באגרות קודש היא התקשרות לנשיא הדור, ועניין זה בלבד נושא עמו ברכה גדולה, גם אם לא מבינים את התשובה ולא רואים מיד את הישועה. היו כמה סיפורים שאנשים קיימו את ההוראה שכתובה באגרות בלי להבין מה הקשר בין מה שכתוב באגרת לבעיה ולשאלה שלהם – וראו איך שנושעו ע"י קיום ההוראה שבאגרות, ואין כאן מקום להאריך בסיפורים שנכתבו ונדפסו והתפרסמו בכמה מקומות. 
 
"קבלת החלטה טובה" – ובלי נדר - אינה תנאי לקבלת תשובה, רק שהחלטה טובה הופכת את האדם ל"כלי" לקבלת הברכה. החלטה טובה יכולה להיות נתינת צדקה, הוספה בתורה ומצוות, וגם החלטה לפרסם את הישועה שתבוא, בעזרת השם. 
 
עניני שמירה והצלה שהרבי שליט"א מלך המשיח עורר עליהם - "מבצע תפילין" ו"מבצע מזוזה" - לבדוק את התפילין והמזוזות באם לא נבדקו ב-י"ב חודש האחרונים. לקחת בנסיעות ולכל מקום ספר חת"ת (חומש, תהלים, סדור) וקופת צדקה, ותמונה של הרבי שליט"א מלך המשיח. 
 
אהבת ישראל, הנחת תפילין בכל יום חול, נתינת כמה פרוטות לצדקה מידי יום חול לפני התפילה, הדלקת נרות שבת קודש בערב שבת וחגים, כשרות האכילה ושתיה, חינוך הילדים ליראת שמיים וקיום מצוות, אלו קצת מההדרכות הכי כלליות של הרבי לכל יהודי, כל אחת מהוראות אלו יכולה להיות ההחלטה הטובה שלך שתבשר לרבי במכתב הבא. 
 
הרבי אומר שבענינים שקשה לאדם להחליט - היות שאדם קרוב אצל עצמו, הוא צריך לעשות לו רב משפיע - ולאשה - משפיעה, שיתבונן על הענינים מבחוץ, ולהתייעץ איתו, או לשאול בעצת שלושה ידידים מבינים - "תשועה ברוב יועץ".
בעניני רפואה, הרבי אומר להתייעץ קודם כל עם "רופא ידיד", ואם אין "רופא ידיד", לקבל חוות דעת שניה של עוד רופא, ובמקרה של מחלוקת בדעות - לשאול עוד רופא - שלישי ולעשות כדעת הרוב. 
 
היות שהרבי מלך המשיח בעצמו אמר זאת, כלומר שהרבי מעביר את הברכה והשפעה שלו גם בדרכים אלו. (מלבד הדרך של אגרות קודש) ומובן ופשוט שבשיחה גלוי'ה בין אנשים מתגלים הרבה יותר פרטים מאשר באימייל קצר, והשומעים - שהם גם ידידים, יכולים לקבל החלטה בהתאם למצב - שכאן באימייל קשה לך לתאר את כל פרטיו לכל צדדיו והבטיו. 
 
הרבי ישמח לשמוע בשורות טובות בענינך. כאשר תבוא הישועה, תבשר זאת לרבי באגרות קודש. ההחלטה טובה לפרסם את הישועה הפרטית שלך, תביא עוד אנשים לכתוב לרבי, וכך אתה תעזור גם להם. חשוב על כך!שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:
1
ברכה לינון משה בן מורן פניה
שלמה שלומי בן יפה
| 2012-09-23 01:38:04
ברכה ורפואה שלמה אמן כן יהיה רצון

2
רפואה שלמה
יונת
| 2012-04-25 15:42:03
בתקופה האחרונה יש בעיות הרבה מבקשת רק בריאות תודה

3
אני 123
| 2011-11-06 02:07:26
ברכה לנחת רוח אמיתית

4
ברכה
א+ד. ר
| 2011-10-21 09:11:40
אנו מבקשים לקבל ברכה מהרבי שנצליח כלכלית (מצבנו קשה מאד) ושנזכה במשפט שגרמו לנו בני עוולה חרדים מיבנאל. שנזכה במחוזי בחודש נובמבר 29 ובעליון שהם ערערו ב11/2012 תודה רבה

5
זיווג
אסנת
| 2011-05-17 23:40:40
עבור מור בת אסנתאתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter