ב תשרי התשפ"א (20.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


וירטואלי כמו עשן
כוחות שיטור מיוחדים הממונים על התמודדות עם הקוסמוס העוין הזה יודעים ומודים שזה בלתי אפשרי ולא אנושי לחלוטין להשתלט על מרחביו העצומים. גם אם הצלחת לשים יד על משהו – הוא פתאום ייעלם מ"שם" בתוך שברירי שנייה.

יח תמוז התשע"ה (05.07.2015)

אינטרנט? מי לא מכיר. אצל כולם בכיס, לא? ובכן, זה רק נדמה לכם.
 
מי שחושב שהוא מכיר משהו יותר מקצה קצהו של הקרחון – טועה בגדול. האתרים המוכרים הינם רק פני השטח בלבד. מתחת לכל מה שמוכר וזמין מסתתר עולם ענק של "הרשת העמוקה", רשת אפלה הנקראת גם "דארקנט" שהיא בלתי נגישה לרוב רובם המכריע של משתמשי האינטרנט. על פי מחקר שפורסם בכתב העת 'נייצ'ר', מדובר ב"שטח" שגדול פי 500 מהרשת המוכרת, החוקית. המחקר חושף את העובדה המבהילה כי למנוע החיפוש המשוכלל של 'גוגל', למשל, יש גישה ללא יותר מ-16% משטח הרשת החוקית, והוא מפספס לחלוטין את הרשת העמוקה. כל חיפוש נתון ב'גוגל' מניב רק 0.03 אחוז מהמידע שקיים ברשת. כלומר, אחד משלושת אלפי עמודי מידע שקיימים בנושא.
 
כדי להשיג גישה אל כל יתר החומר הלא מסווג שקיים שם צריך להיות אחד מ'שלהם'. עולם תחתון דיגיטאלי עצום אליו מגיעים האקרים וגנגסטרים מהסוגים השפלים ביותר. הם מסתתרים מאחרי תוכנות מפותלות שכמעט ולא ניתן לעקוב אחרי מפעיליהן, ועומדים לרשותם מנועי חיפוש אימתניים החושפים בפני לקוחותיהם אתרים נסתרים המציעים שירותים מכל הסוגים: מרוצחים שכירים וסמים ועד לסחר באיברים חיים.
 
כוחות שיטור מיוחדים הממונים על התמודדות עם הקוסמוס העוין הזה יודעים ומודים שזה בלתי אפשרי ולא אנושי לחלוטין להשתלט על מרחביו העצומים. גם אם הצלחת לשים יד על משהו – הוא פתאום ייעלם מ"שם" בתוך שברירי שנייה.
 
וככה זה היה ממשיך חס וחלילה לנצח אם לא אותו "הארד דיסק" המונח בבסיס המציאות כולה, הווירטואלית והממשית גם יחד, הלוא הוא התכנון האלוקי הבסיסי. מי שהיה ויהיה תמיד הגורם היחיד לכל מה שיש. מסיבותיו העלומות היה זה הוא שמלכתחילה נתן להם "מקום" (אפשרות קיום) ומסיבותיו העלומות הוא גם הבטיח ש"קץ שם לחושך", כולל כל סוגיו ומיניו. ומה שהכי מעודד – הוא גם מבטיח נאמנה שה"קץ" הזה קרוב עתה מאוד.
 
האופן המדהים שבו תימחק לפתע מציאותו של הרע מתואר במקורות במונחים של התפוגגות והתאיינות. "והרשעה כולה בעשן תכלה", "ובילע המוות לנצח". ומה שלא פחות חשוב – אז גם תשטוף את היקום כולו הבנה פתאומית והסכמה מוחלטת עם כל מה שהיה. יהיה ברור שהעניינים התנהלו תמיד באופן הצודק הטוב והישר ביותר. הכאב והעלבון בני אלפי שנות ההיסטוריה האנושית תתחלפנה בהודיה עמוקה, והשלמה במובנה האמיתי והשמח ביותר תשרור בליבותינו לנצח.
 
כל זה חלק ממה שאנו קוראים לו הגאולה האמיתית והשלמה, שתבוא עם התגלותו לעין כול של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח תכף ומיד ממש.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter