יא כסלו התשפ"א (27.11.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


שיתוף פעולה?!
השתוללות הטירוף שבמזרח התיכון הוא פרפור הגסיסה האחרון של הגלות. הכונו לעולם חדש של צדק, חמלה ויושר נצחיים.

יג חשון התשע"ה (06.11.2014)

חב"ד
בעת שישראל נאבקת בשצף-קצף נגד הטרור האסלאמי והקהילה הבינלאומית עושה שמיניות באוויר כדי להביא את הישראלים להידברות חסרת משמעות ומסוכנת בעצם מהותה עם נציגיו הרצחניים, כאשר המזרח התיכון כולו רותח ומבעבע בקרבות של כולם נגד כולם – מפתיע לשמוע כי במרחק שעת נסיעה במכונית מירושלים, מתקיים לו "יקום מקביל"בו מתחיל לפעול המיזם המדעי המשותף לישראל ולעולם המוסלמי.
 
במיזם, חוברים מדענים ישראלים, פלסטינים, איראנים, טורקים, ירדנים ומצרים ומשתפים פעולה בהקמת מתקן מחקר שישמש את מדינות האזור לחקר בעיות מים, סביבה וסוגיות מדעיות נוספות. החזון הזה שנראה דמיוני – קורם עור וגידים באלאן שבירדן, כחצי שעה נסיעה מגשר אלנבי. שמו של המיזם SESAME – מורכב מראשי התיבות באנגלית של "סינכרוטרון למדע ניסויי ויישומי במזרח התיכון". סינכרוטרון הוא למעשה מאיץ חלקיקים, אך בשונה ממאיצים הגורמים התנגשויות של חלקיקים, הוא מנצל את האנרגיה העצומה של האלקטרונים הנעים בו ליצירת מקור קרינה חזק, בעל יישומים רבים במחקר מדעי.
 
"הפרויקט המריא על אף הרוחות הפוליטיות שנשבו בעשור האחרון במזרח התיכון, ועבר את נקודת האל-חזור", אומר מנהל המיזם, הדוקטור חאלד טוקאן, ראש הוועדה לאנרגיה אטומית של ירדן, בראיון לתקשורת הישראלית. "אני חושב שזה פרויקט שבו המדענים בכל המדינות המעורבות סחבו את הממשלות שלהם מעל ומעבר למה שהממשלות האלה ציפו".
 
המתקן במלואו אמור להתחיל לפעול ב-2015. "אני יכול לראות את SESAME כמתקן ברמה עולמית, שבו מדענים מכל מדינות האזור משתפים פעולה לקידום המדע והידע, ופותרים בעיות בתחומי המים, הסביבה והרפואה", מסכם טוקאן. "החלום שלי הוא שיהיו פה אנשים צעירים שיעשו מדע טוב וילמדו תוך כדי כך אחד על השני. מדע ברמה גבוהה שיגיע להכרה, וקשר אנושי שיהיו לו השלכות לטובת האנושות לטווח ארוך". 
 
לא צריך להיות מומחה בכדי להבין שזו פשוט התחלת התגשמות של אחד מחזונות גאולה. למרות שלנו אולי נדמה שעיקר החשיבות של התרחשויות גלובאליות גלומה בפוליטיקה הצעקנית, האמת רחוקה מכך. האמת היא שריחות מעין אלה, שהחלו נודפים ממטבח הגאולה של הקדוש ברוך הוא בעשורים האחרונים, מרמזים על עתיד אגדי שקרוב מאד לכבוש ולהשתלט על המציאות העוינת באזורנו ובכל העולם. המלחמות ושאר מאפייני הגלות יגוזו באחת עם התגלותו האלוקית של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח, וספק אם ייזכרו עוד אפילו כהיסטוריה. השתוללות הטירוף שבמזרח התיכון הוא פרפור הגסיסה האחרון של הגלות. הכונו לעולם חדש של צדק, חמלה ויושר נצחיים.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter