ב תשרי התשפ"א (20.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


מסירת שטחים

מסירת שטחים לידי הגרועים שבאויבינו התבררה שוב ושוב כמהלך שגוי מכל בחינה אפשרית. הוחרבו קהילות יהודיות פורחות, נהרסו חיים של עשרות אלפים, ומה קיבלנו בתמורה? טילים בשדרות ובאשקלון, מנהרות שוקקות נשק רצחני, טרור מתעצם


ב אב התשע"א (02.08.2011)

חב"ד

מחקר שנערך באוניברסיטת חיפה מוכיח כי כיום, רק 13% מעולי מדינות חבר העמים מוכנים לוויתורים על שטחי ביטחון, לעומת כ-37% לפני כעשור בלבד. הנתון מעניין, ופותח פתח לבחינת שינויים מפליגים החלים בדעת הקהל בציבור הישראלי, שהולכים ותופסים תאוצה גוברת בשנים האחרונות.
 
הציבור מתפכח מהשקרים שהוא מולעט בהם באדיבות התקשורת השכם והערב. זו מתבררת לאחרונה כמנותקת מהלך הרוח האמיתי של רוב הציבור, רוב שמושתק בכוחו של מיעוט. עמדותיו של מיעוט זה מעמידות בסכנה קיומית את העם היושב בציון, ומנוגדות לדעת הרוב הדומם.
 
מסירת שטחים לידי הגרועים שבאויבינו התבררה שוב ושוב כמהלך שגוי מכל בחינה אפשרית. הוחרבו קהילות יהודיות פורחות, נהרסו חיים של עשרות אלפים, ומה קיבלנו בתמורה? טילים בשדרות ובאשקלון, מנהרות שוקקות נשק רצחני, טרור מתעצם – ולמרות הכול, אהדה בינלאומית מתחזקת למדינת הטרור הפלסטינית.
 
37 פחות 13 שווה 24 אחוזים שהבינו בעשור האחרון –  שהוטעו. שהולכו שולל. הרבי מליובאוויטש מלך המשיח ראה זאת מראש – לפני למעלה מארבעים שנה. בכוח נבואתו תיאר הרבי בצבעים קודרים את ההתרחשויות המזעזעות עוד בטרם התחוללו, הצביע על האיסור ההלכתי המובהק והמפורש בשולחן ערוך ללכת בכיוון זה, ועשה כל שביכולתו כדי למנוע את שרשרת האסונות שהתחילה להתגלגל אז בהשראתו של הלך הרוח הוותרני, הכנוע והגלותי של הפוליטיקאים הישראלים.
 
כעת נשואות עינינו לנבואה נוספת של הרבי שלא טעה מעולם. נבואת הגאולה. בקרוב ממש יתברר לעולם כולו כי ארץ ישראל שייכת כולה לעם ישראל, מאז נתן אותה השם במתנה לאברהם אבינו. נסמך על נבואות הנביאים שלפניו, מבטיח הרבי כי במהלך הגאולה המופלאה יסתפחו שכנינו הגויים מרצון למלכותו, ויראו זכות לעצמם להשיב את שטחי ארץ ישראל לעם ישראל, ללא מלחמה. בלב שלם תוחזר הארץ לבעליהם החוקיים, שהם כל אחד ואחת מעם ישראל. גם מי שלא ראה אותה מימיו יזכה לקבל את חלקו.
 
אך גם לפני הגאולה, אין לאיש זכות למסור או למכור את מה שלא שייך (רק) לו. שום אדם ולו גם במשרה הפוליטית הגבוהה ביותר, אינו רשאי לתת שטח השייך לכל יהודי העולם. כל מהלך הנוגד את שייכותה של ארץ ישראל לכל יהודי בעולם – כירושה בה זכה מאבות אבותיו – איננו חוקי בעליל, לפי שום חוק. לא אלוקי ולא אנושי.
שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter