יב כסלו התשפ"א (28.11.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


ומלאה הארץ ידיעות
גם אם הוגי השיטות עדיין אינם מודעים למקורן הרוחני של התפיסות החדשות שלהם וממילא עדיין אינם נותנים לו את שמו האותנטי – אין בכך כדי לסתור את האמת, שהמקור הוא התחלת הגילוי האלוקי עלי אדמות.

ה אדר התשע"א (09.02.2011)

איסוף נתונים צבאי יצא כבר מזמן מגדרי הריגול הקלאסי. את המרגל אמיץ הלב של פעם מחליפות היום מערכות מתוחכמות להפליא שאינן מסכנות איש, יכולות להגיע לכל מקום ולספק משם מידע עכשווי שוטף ואמין.
 
הוושינגטון פוסט דווח השנה שה-CIA משתמש במיקרו-מלטי"ם (מטוסים ללא טייס) שגודלם כגודל מגש פיצה כדי לאתר מורדים בפקיסטן. טכנולוגיות סימון עובדות באמצעות צבעים ביולוגיים בלתי נראים או חיישנים בגודל של גרגרי אורז, שיכולים להיות מומטרים על המטרה ממל"ט, ומאפשרים איתור ומעקב מתמיד אחרי אנשים ספציפיים ורכבים. "אבק חכם" ו"קוצים חכמים" בגודל גרגרים, שהם בעצם חיישנים מיקרו-אלקטרו-מכאניים, נדבקים לבגדיהם של אנשים שלא יוכלו להימלט עוד מעין בוחנת מלמעלה.
 
מדברים היום אף על זיהוי "טביעת אצבע תרמית". כלומר – זיהוי תבנית גלי חום-הגוף הספציפית לכל אדם, שניתן לעקוב אחריה ממטוסים מצוידי בחיישני אינפרא. וזאת בנוסף לשבבים של ממש שיכולים להקליט, לצלם ולשדר נתונים בזמן אמת, תוך שהם "דואגים" לחדש את אספקת האנרגיה שלהם בדרכים עצמאיות.
 
ואם כל זה לא מספיק כדי לחשוף את כל הסודות ולדעת הכול, אז יש גם אתרי הדלפות ידועים פחות או יותר, והאקרים שיכולים לפצח כל מנעול הייטק ולחשוף מידע מסווג לקהל הרחב.
 
מגמה זו של הצלחה באיסוף מכסימלי של נתונים והפצתם בטכנולוגיות ובסדרי גודל שאיש איננו יכול להיות מוגן מפניהם, החל בלוחם הטאליבן הספון במערתו וכלה בנשיא ארצות הברית, המגמה שכולם ידעו על כולם את הכול, אינה אלא תשקיף ו"טפטוף" של כיוון תבוני מתוכנן "מלמעלה". כיוון של חשיפת סודות אלוקיים טמירים שנעלמו מעין כול, והפצתם לכל בני האדם, כדי ליידע אותם שיהיו מודעים לאלוקות במלוא יפעתה והדרה.
 
מזה 250 שנים פועלת חסידות חב"ד בכיוון הזה, לעיתים בשטחים עוינים (ראה תולדות חב"ד ברוסיה הסובייטית). והתוצאות ניכרות בשטח: רעיונותיה של פנימיות תורת-השם הגיעו היום לכל מקום – גשמי או רוחני. כל השיטות הטיפוליות, סוציולוגיות, פסיכולוגיות, פילוסופיות החדישות ביותר – רוויות במידע שמקורו בחסידות.
 
גם אם הוגי השיטות עדיין אינם מודעים למקורן הרוחני של התפיסות החדשות שלהם וממילא עדיין אינם נותנים לו את שמו האותנטי – אין בכך כדי לסתור את האמת, שהמקור הוא התחלת הגילוי האלוקי עלי אדמות. גילוי שיושלם בגאולה השלמה, כפי שניסח זאת ישעיה הנביא לפני אלפי שנים: "ומלאה הארץ דעה את השם כמים לים מכסים".שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter