יב כסלו התשפ"א (28.11.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


הדליפה מלמעלה
אבני-היסוד שהונחו למהפכת השלום הבינלאומית כרוכים באבני-דרך מרכזיות בחייה של מלך המשיח

טו שבט התשע"א (20.01.2011)

מלחמות רבות ידעה האנושות. עד לפני עשרות שנים ששו מיליוני בני אדם אלי קרב. לא היו אלה המנהיגים לבדם. הייתה התלהבות המונים סוחפת. ניתן להבחין בכך בסרטים דוקומנטאריים שצולמו עד פרוץ מלחמת העולם השנייה בגרמניה, באיטליה, ביפן. כל תמונה מעידה יותר מאלף מילים על רוח הקרב שאפפה אומות שלמות, תאוות ניצחון וכיבוש ונכונות להקרבה עצמית על מזבח המסרים הפשיסטיים.
 
אחרי מלחמת העולם השנייה הוקם לראשונה ארגון-על חזק ויציב חובק-עולם ששם לו למטרה לכונן שלום וצדק כוללים, ועד לקיום היעוד הנבואי שחוזה מיגור סופי של המלחמות כולן. המוטו חרות על קיר הבניין: "וכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות, לא יישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה".
 
ארגון האומות המאוחדות עדיין עובד בכוון שהתווה לעצמו ומעניק סעד הומניטארי למדינות נזקקות. נכון, יש שם עדיין אינטרסים צרים ואפילו מרושעים, אך אי אפשר ואסור להתעלם מהמגמה הכוללת שהיא מהפכה של ממש. המהפכנית מכל המהפכות שידעה ההיסטוריה האנושית רווית הטלטלות.
 
היום קשה ואפילו בלתי ניתן להבין תרבויות מיליטנטיות. לא מתחברים למנהיגים שכוננו משטרים שרצחו מיליוני בני אדם, ולא לאוכלוסיות שהלכו שולל אחריהם.
 
מהפכת השלום הזו קיבלה לאחרונה אימות חזק, באמצעות הדלפה פיקנטית שנחשפה באתר וויקיליקס. מתברר כי למשטר הרשע כמעט היחידי שנותר בעולם אין תומכים רבים כפי שחשבו בתחילה. התגלה כי מדינות שנחשבות לידידותיה של איראן התחננו לפני ארצות הברית ליזום פעולה צבאית ממשית נגדה. נגד מה שהיא מייצגת: חרחור מלחמה מתמיד, תמיכה מאסיבית בטרור ואפילו התנגדות לעזרה המוגשת למדינות מוכות אסון.
 
מה קרה לעולם?! לאן נעלמו תאוות המלחמה והשנאה, בין כולם לכולם? התשובה – פשוטה: הן נגמרו (כמעט). אנו קרובים עתה לעידן אחרית הימים, והשלום הנצחי החל בתהליך 'נחיתה', ברוך השם.
 
על תהליך זה, שמתחולל בעצם מזה עשרות שנים, מנצח מנהיג העולם האמיתי, שהאנושות כולה ייחלה לביאתו מאז בריאת העולם: מלך המשיח שעומד להתגלות בכל רגע גילוי גמור. גם זהותו כבר "הודלפה" מלמעלה. כולנו כבר יודעים מיהו.
 
אי-אפשר שלא להתייחס גם לעובדה המדהימה כי אבני-היסוד שהונחו למהפכת השלום הבינלאומית כרוכים באבני-דרך מרכזיות בחייה של אותה זהות: ההכרזה על הקמת ארגון האומות המאוחדות הייתה בניו-יורק – בסמיכות לבואה של אותה זהות לניו-יורק. התבססות הארגון והקמת מבני הקבע שלו – הייתה בשנה בה עלתה אותה זהות על כס המנהיגות. וזה לא הכול.
 
הגילויים להם אנו נחשפים כעת הם רק 'טעימה'. הגילויים האמיתיים יגיעו מיד עם התגלותו של המנהיג האמיתי לעין כול, בקרוב ממש!שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter