ב תשרי התשפ"א (20.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


שיגיע לכולם
גם הפצת והעברת מידע ואנרגיה רוחנית ממקום נביעתם אל בני האדם הצמאים להם בעולם כולו, תלויה ב"מוליכים" מתאימים. אנשים שאינם שומרים לעצמם את השמנת הרוחנית בה זכו, ודואגים להעבירה הלאה והלאה, אל עוד ועוד צרכנים. 

יט חשון התשע"א (26.10.2010)

העולם רעב לאנרגיה, אך סובל מתוצרי הלוואי המזהמים של תחנות כוח מונעות בפחם או בנפט. לכן מושקע כיום מאמץ כלל עולמי במציאת תחליפים כרוח ושמש להפקת אנרגיה נקייה.
 
תחנות מזהמות ניתן לבנות בכל מקום, וממילא לא מתרחש הפסד האנרגיה הגדול הכרוך בהעברת אנרגיה לערים מרוחקות. לעומת זאת, רוחות חזקות נמצאות במישורים הגבוהים, השמש החזקה – במדבר, וחלק גדול מהאנרגיה המופקת מהם הולך לאיבוד תוך כדי העברת האנרגיה הירוקה למרחק של מאות קילומטרים משם אל מחוזות הצריכה.
 
ולא שאין חמרים מוליכי-על מהם ניתן לבנות כבלים שמסוגלים לשנע אנרגיה חשמלית בפחת זעום. אלא מאי – מוליכי-על אלו פועלים במיטבם בטמפרטורות נמוכות להפליא, כמו זו של חנקן נוזלי (196 מעלות צלזיוס מתחת לאפס), מה שמוציא את אפשרות השימוש בהן מכלל סבירות כלכלית.
 
מאמצים רבים מופנים היום לחיפוש אחר מוליכי-על הפועלים בטמפרטורה מצויה, אשר יאפשרו הפצת אנרגיה גלובאלית תוך ניצול מקורות אנרגיה נקיים (ומרוחקים) וממילא – חיסול התלות בדלקים מזהמים ובשלטונות רשע ופשע נצלניים של יצרניות הנפט כדוגמת איראן.
 
גם הפצת והעברת מידע ואנרגיה רוחנית ממקום נביעתם אל בני האדם הצמאים להם בעולם כולו, תלויה ב"מוליכים" מתאימים. אנשים שאינם שומרים לעצמם את השמנת הרוחנית בה זכו, ודואגים להעבירה הלאה והלאה, אל עוד ועוד צרכנים.
 
העולם משווע לרוחניות אמיתית אנרגטית ולא מתנשאת, כזו שתיצוק משמעות ותובנות בריאות מהשמים העליונים (הרוחניות הצרופה) – הישר אל חיי היום-יום. שתסביר את מטרת הבריאה כולה ואת מטרת חייו ותפקידו האמיתי של כל אחד ממרכיביה, ועל יחסי הגומלין הנכונים. כלומר, יחסי העבודה שצריכים לשרור ביניהם.
 
המידע – קיים. גם האנרגיה נמצאת בשפע – אין סוף! הבעיה היא רק כיצד להעבירו "בגובה-העיניים", שיגיע כמות שהוא, ובאופן שיתקבל נכון ובמלוא עוצמתו אצל כל אחד, "מרוחק" ככל שיהיה. זהו תפקידם של שלוחי הרבי מליובאוויטש הפזורים בכל העולם. הם עובדים ב"טמפרטורה" חמימה ולפי נתוני-השטח של כל מקום, מוותרים כליל על ההתנשאות והקרירות (הסודיות) שאפיינו את נושאי המידע האזוטרי של פעם.
 
את התוצאות רואים היום בכל מקום בו דורכת כף רגלם: קהילות חיות ותוססות, שפשוט לא היו קודם, ופריחה תורנית חסרת תקדים. הצלחתם מתבטאת בהפיכת העולם למקום רווי באנרגיה חיובית ונקייה. אך כל זה הוא רק הכנה אל העיקר: ההתגלות האלוקית של מקור-הכוח המופלא – התגלות הרבי מליובאוויטש לעין כול כמלך המשיח.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter