ט תשרי התשפ"א (27.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


אלפים בהתוועדות המרכזית
אלפי אנשים, נשים וטף, חסידי חב"ד ומקורבים, גדשו הערב את מתחם האמפיתאטרון בבת-ים, לערב מיוחד ומרגש, של אמונה חסידית טהורה, בדברי הרבי שליט"א מלך המשיח וחיזוק הבטחון והצפיה להתגלותו המלאה ● בשעה היעודה נפתח הכינוס. לאחר שעה קלה של נגינות חב"ד מהתזמורת המלווה, פתח מנחה האירוע הרב דודי שוומנפלד המוכר לרבים מתוכניותיו בתחנת הרדיו החרדית קול ברמה

ו תמוז התש"ע (17.06.2010)

אלפי אנשים, נשים וטף, חסידי חב"ד ומקורבים, גדשו הערב את מתחם האמפיתאטרון בבת-ים, לערב מיוחד ומרגש, של אמונה חסידית טהורה, בדברי הרבי שליט"א מלך המשיח וחיזוק הבטחון והצפיה להתגלותו המלאה. "עצרת גאולה ומשיח" אורגנה, כמידי שנה ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, בראשות הרב זמרוני ציק.

קרוב לחמשת אלפים איש, הגיעו החל משעות הערב המוקדמות, למתחם שקושט כולו בדגלי משיח ושלטי הסברה. לאורך קירות האמפי נפרשו טורים ארוכים של דוכני מכירות המביאים מוצרים שונים בתחום הפצת בשורת הגאולה.

בשעה היעודה נפתח הכינוס. לאחר שעה קלה של נגינות חב"ד מהתזמורת המלווה, פתח מנחה האירוע הרב דודי שוומנפלד המוכר לרבים מתוכניותיו בתחנת הרדיו החרדית קול ברמה.

בעוד עשרות האוטובוסים ומאות הרכבים מגיעים למקום, ופורקים את אלפי המשתתפים, החלו הכסאות אט אט מתמלאים.  

כנהוג, נפתח הכינוס בהזמנה מרטיטה של הרבי שליט"א מלך המשיח להשתתף יחד עם האלפים בכינוס זה. את נוסח ההזמנה הקריא בשם המשתתפים הפעיל בענייני שלימות הארץ, הרב שבתי בלוך מצפת.

מיד לאחר מכן, פרצה תזמורתו של ר' אבי פיאמנטה במחרוזת שירי גאולה ומשיח והקפיצה את קהל האלפים במשך דקות ארוכות.

כאן הזמין המנחה הרב דודי שוומנפלד את ילדי החמד החיילים בצבאות השם להכרזת שתים עשרה הפסוקים שהרבי שליט"א מלך המשיח אומר שהם מזרזים את הגאולה האמיתית והשלימה.

פותחים בדבר מלכות, אל המיקרופון הוזמן המשפיע הרב נועם ישראל הרפז מביתר עילית, שפותח בחזרה על שיחות הרבי שליט"א מלך המשיח.

בנושא, הבוער העומד על סדר היום - חי וקיים כפשוטו ממש, עולה לשאת דברים, המשפיע החסידי הרב מרדכי רוטנשטיין, שמשך דקות ארוכות מעלה את נקודת ההתקשרות לנשיא הדור - הרבי שליט"א מלך המשיח.

היישר מעיר האבות - חברון, מגיע דובר הישוב היהודי בעיר, ר' נועם ארנון, המחבר את קהל המשתתפים למאבק הנחוש לשלימות הארץ, כשבדריו הוא מציין את ראשי התיבות לעיר, בה נערך האירוע: בת-ים בזכות תפילת ישני מערה...

וכמו בהמשך ישיר לדבריו, מזמין המחה, את הזמר המתגורר אף הוא בחברון - אודי דוידי, למחרוזת קצרה המשלבת בין ניגוני חב"ד לשירים מהמקורות, כשהזמר לא שוכח לציין את המקור ללהיטו המפורסם "תחשוב טוב יהיה טוב" המגיע מדברי אדמו"רי חב"ד רבותינו נשיאנו.

את ברכת העיר המארחת, מביא ממלא מקום ראש העיר, מר אורי בוסקילה, המציין לשבח במילים נרגשות את פעילות חב"ד בעולם כולו ובעיר בת ים.

יצויין כי ראש העיר, מר שלמה לחיאני, שלח את ברכתו לאירוע, לאחר שנבצר ממנו להשתתף, אך ציין את הערכתו העמוקה לפעילות בית חב"ד בעיר.

על פי הוראתו של הרבי שליט"א מלך המשיח, מנוצל מעמד זה של "ברוב עם" למעמד הגדול ביותר של סיום מחזור כ"ח בלימוד הרמב"ם היומי, כשאת הסיום עורך הרב בועז קלי, יו"ר מטה שבע מצוות בני נח, המקשר בין הפעילות בתחום זה לבין סיום הרמב"ם: "ובאותו הזמן לא יהי' שם לא רעב ולא מלחמה..."

בשלב זה, עולה שוב, ר' אבי פיאמנטה, שפותח בניגון המרטיט של "ארבע בבות", כשהקהל כולו מצטרף לנגינה מתוך אוירה של התוועדות חסידית. לאחר מכן הוא ממשיך לעוד ניגונים חסידים.

את פתיחת המחזור החדש בלימוד הרמב"ם, עורך המשפיע הרב זלמן לנדא מבני ברק, משפיע ישיבת חב"ד ב"בית משיח" ברעננה.

פן מיוחד המשתלב באופן תדיר באירועי אלו, הוא ההודיה לה' ית' על הניסים המתחוללים עמנו, שלמקרופון עולה השליח בשכונת פלורנטין שבתל אביב, הרב ניר גבריאל המספר על אחד ממופתי הרבי שליט"א מלך המשיח.

רגעים ספורים לפני הסיום, עולה לשאת דברים, יו"ר ניידות חב"ד, הרב דוד נחשון, הקורא בדברים נרגשים לציבור המשתתפים ולציבור אנ"ש להתמקד בנקודה העיקרית של קבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש ולאחדות המחנה סביב עבודה זו.

הרב זמרוני ציק, יו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, חותם את האירוע, בקבלת המלכות כשהקהל כולו שומע מספר מילים אודות הדרישה להתגולות השלימה של הרבי שליט"א מלך המשיח לעין כל ועונה להכרזה "יחי אדוננו" המהדהדת ומלווה את קהל המשתתפים רגע לפני שובם למקומם.

המנחה חותם את האירוע במספר מילות תודה והזמר אבי פיאמנטה מסיים בשירת "יחי אדוננו".שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter