י שבט התשפ"א (23.01.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


אלפי חסידים זעקו: לאלתר לגאולה
מעט לפני חצות כבו המסכים ונחתמה עצרת גאולה ומשיח המרכזית בארה"ק שנערכה הערב, ג' תמוז ע"י האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, והפגינה שוב, את הדרישה והאמונה היוקדת של אלפי חסידי חב"ד שהצהירו באופן ברור: הרבי חי וקיים! די לגלות, לאלתר גאולה!

ה תמוז התשע"ג (13.06.2013)

בשעה היעודה, באמפי-תיאטרון בבת-ים, נפתחה 'עצרת גאולה ומשיח', תחושת אמונה וביטחון ליוותה את אלפי חסידי חב"ד והתמימים, החל מתחילת הערב. תמונת הרבי שליט"א ושולחנו המוכן על הבמה, ביטאו יותר מכל את תוכנו של האירוע המיוחד אשר בכל רגע יתגלה הרבי שליט"א מלך המשיח לעין כל.
 
מכל קצוות הארץ, נהרו המונים שגדשו את כסאות ומשטחי הדשא של האמפי תיאטרון בבת ים. בצידי האמפי נפתחו מבעוד יום דוכני המכירות של יריד גאולה ומשיח, שהפך לאבן שואבת המביאה מידי שנה לציבור הרחב את האפשרות לרכוש ולהשתתף באופן פעיל בהפצת בשורת הגאולה.
 
על המסך הענק מוקרנת תמונת הרבי שליט"א מלך המשיח, שלאורך כל הערב משדרת את המסר הישיר של אירוע זה. "עצרת גאולה ומשיח" נכתב באותיות מאירות עיניים המקרינה את אורה על אלפי המשתתפים.
 
השקט נקטע. "ברוכים הבאים לעצרת גאולה ומשיח", מכריז המנחה ר' מנחם שרון מעל גבי במת הנואם, ונושא מילים נשגבות על מהותו של יום, יום זה של ביטחון ואמונה טהורה לאורך הדורות ושנזכה לצאת מערב זה בהתגלות הרבי שליט"א מלך המשיח כאן ועכשיו.
 
עת נשמעת מוזיקת "טנק העקשנים" מהרחוב הסמוך פותח המנחה ר' מנחם שרון את קבלת הפנים המיוחדת לתהלוכת העקשנים, צעדה רגלית מכפר חב"ד לבת ים לפרסום בשורת הגאולה, המעידה על ביטול הרגל אל הראש, הרבי שליט"א מלך המשיח, שאורגנה ע"י הרב אפרים קפרא.
 
בעוד הקהל תופס את מקומותיו, עולים עדי גביסון והלהקה לפרקי ניגוני נשמה. "קלי אתה" שר הזמר ואיתו הקהל, בהתוועדות אחת גדולה. בעוד השמש שוקעת, בדיוק ממול, ויורדת אט אט לתוך הים, בתוך האמפי עולה אור גדול - אור הגאולה.
 
הקהל נעמד על רגליו לאמירת פרק התהילים של הרבי שליט"א מלך המשיח, לכך מוזמן הרב יהודה פרידמן, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח למערב ברוקלין, ניו-יורק ומסיים עם הכרזת הקודש: "יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד".
 
להזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח, מוזמן הרב דוד גלייזר מאנ"ש בנחלת הר חב"ד ומהפעילים המרכזיים בבית משיח בקרית מלאכי מתוך אמונה טהורה כי הרבי שליט"א מלך המשיח יתגלה עוד בכינוס זה.
 
בתום סיום הקראת המילים המרטיטות פרצו עדי גביסון ולהקתו בשירת "יחי אדוננו" כאשר הקהל קם על רגליו ונסחף כגל אדיר שהתאגד למעגל ענק שנפרס בחזית בימת האמפי תיאטרון, אשרי עין ראתה זאת: השמחה האדירה, האמונה האיתנה והביטחון העצום איתו הגיעו ורקדו יחד אלפים מחסידי חב"ד בארה"ק.
 
שנים עשר ילדי החמד חיילי צבאות ה' מרחבי ארה"ק עולים להכרזת הפסוקים והכרזת הקודש בסיומם כנהוג בהנחייתו של מנהל 'מטה משיח נתניה' ר' אלעזר פרץ.
 
הרב נועם ישראל הרפז, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לשכונת מעלה הזיתים, ירושלים מוזמן לפתוח ב"דבר מלכות" כשהוא עומד בדבריו על ענינו של יום ג' תמוז כפי שמלמד הרבי שליט"א מלך המשיח בשיחותיו.
 
החייל בצבאות ה', מענדי חיון מחב"ד סנטר בראשון לציון מצליח לרגש את הקהל בזעקתו בשם כלל ילדי ישראל להתגלות המיידית של הרבי שליט"א מלך המשיח.
 
הרב אברהם הרוניין, רב הקהילה הפרסית בכפר סבא פוקח את עיני הקהל במהות האמיתית של יום זה.
 
אי אפשר להמשיך בערב שכזה מבלי להרבות בשירה ובשמחה המזרזת את הגאולה. ר' עדי גביסון פותח במחרוזת שירי גאולה ומשיח' מיוחדת המעוררת ומקפיצה את הקהל.
 
מסכי הענק שמוקמו ברחבי האמפי הקרינו במשך דקות ספורות קטע וידאו מיוחד בו נראה הרבי שליט"א מלך המשיח בעידוד לקהל השרים, מתוך אירועים שונים כבחלוקות "דבר מלכות" קונטרסים "כוס של ברכה", ומעל המרפסת בשנת תשנ"ג.

יום של ניסים

 בדיוק לפני שלושה חודשים. יום חמישי ג' ניסן. התרחש פיגוע של זריקת אבנים. בתאונת פיגוע זו נפצעה התינוקת אדל חי'ה בת אדוה שתזכה לרפואה שלימה. על הפיגוע ועל הניסים מספר אביה, ר'רפאל ביטון. המנחה מנצל את המעמד לבקש את רפואתה השלימה תיכף ומיד ממש.
 
אחד מסימניו האופיינים של הרבי שליט"א מלך המשיח, זהו מאבקו הבלתי מתפשר, על שלימות הארץ ובטחון עם ישראל, ובלשון הרמב"ם: "ילחם מלחמות ה'". התנהלותה של הממשלה, בעצם הכרזתה על שתי מדינות לשני עמים, שפירושה, מסירת חלקים משטחי ארץ הקודש לידי הערבים, בהחלטתה להעניק הכרה חוקית, לתפיסת הקרקעות בנגב ע"י הבדואים, בעקירת ישובים ביהודה ושומרון, התנהלותה זו, מהווה פגיעה בשלימות הארץ ובטחון עם ישראל ומהווה סכנת נפשות ומחייבת למחות כראוי, כנגד מהלכיה.
 
בנושא זה, מוזמן לבימת הדוברים, יהודי הנלחם למען שלימות הארץ ובטחון עם ישראל, מזה שנים - הרב ברוך מרזל, מחברון עיר האבות.
 
ר' בני אלחרר, יו"ר המועצה הדתית בבת ים, מכבד את האירוע המספר מילים על פעילות חסידי חב"ד בשליחות הרבי שליט"א מלך המשיח.
 
ר' משה בנימין מירושלים, איש הייטק, אחראי בתחום המכ"ם בפרוייקט "כיפת ברזל". כמי שנוכח בניסים והנפלאות על כל צעד ושעל, במהלך פיתוחה של המערכת כשהוא חולק מאותם הניסים והנפלאות. 

נפלאות באגרות בשידור חי

דובר נוסף, שכבר דיבר בעבר באירועים אלו, הוא נציג העיר המארחת, מר אורי בוסקילה, מ"מ ראש העיר בת ים, החושף בפני המשתתפים ומפתיע בפעילות החב"דית אליה נחשף במסגרת סיור שערך לאחרונה ב...מרוקו, שם פגם בשלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח.
 
הנואם הבא - הרב אליהו גבאי, רב קהילת "אוהל יוסף" ברחובות, איש הייטק במקצועו ויו"ר מאגד חברות הטלקום בישראל, מקדיש מזמנו להרצות בקרב ציבורים לא דתיים שונים, בנושא מופתי זה של האגרות קודש, בין השאר יש לו תכנית שבועית ברדיו 103FM בה הוא מסייע לפונים אליו באמצעות האגרות קודש, בשידור חי.
 
לבינתיים עוברים לאתנחתא מוזיקלית קצרה עם עדי גביסון והלהקה בשירים שכולם עוצמה של אמונה בגאולה.
 
"כבר נמצאים בימות המשיח וצריכים רק לפתוח את העינים ואזי רואים את את הניסים והנפלאות" מכריז המנחה בציטוט משיחותיו של הרבי שליט"א מלך המשיח, ומפנה את המשתתפים לצפות בסרטון קצר הנושא, כשמיד לאחר מכן עולה לשאת דברים הרב זמרוני ציק יו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה.
 
עם הסיום, בעוד ההמונים יוצאים לכיוון חניון ההיסעים שם חונים האוטובוסים, עולה הלהקה לשירת "יחי אדוננו" החותמת את האירוע, בנקודת הבריח החוצה את האירוע כולה ומהדהדת ע"י המשתתפים כל אחד במקומו כשבלב כולם מתעצמת הצפיה והאמונה בהתגלותו המיידית לעיני כל, תיכף ומיד ממש.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter