יב תשרי התשפ"א (30.09.2020)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » חדשות


מרכז חב"ד בביתר עלית
ביום ראשון השבוע התקבצה קהילת חב"ד רבניה ומשפיעה אנשים נשים וטף לאירועים יוצאי דופן, מר יצחק בטש הבונה את מרכז בטש חב"ד בביתר, לשעבר ראש הקהילה היהודית בפנמה, הגיע יחד עם כמאה אורחים מפנמה לחגיגה הגדולה של הכנסת ספר תורה שתרם לבית הכנסת אהל מנחם חב"ד בביתר. מר בטש ידידו האישי של הרב חיים גרינברג מאמץ כבר שנים את הקהילה החב"דית בעיר.

ד כסלו התשע"א (10.11.2010)

יום א' ר"ח כסלו בביתר הפך לחג ענק בקהילת חב"ד, לרגל הכנסת ספר תורה וחגיגת חנוכת הבית במרכז בטש 
  
ביום ראשון השבוע התקבצה קהילת חב"ד רבניה ומשפיעה אנשים נשים וטף לאירועים יוצאי דופן, מר יצחק בטש הבונה את מרכז בטש חב"ד בביתר, לשעבר ראש הקהילה היהודית בפנמה, הגיע יחד עם כמאה אורחים מפנמה לחגיגה הגדולה של הכנסת ספר תורה שתרם לבית הכנסת אהל מנחם חב"ד בביתר.

מר בטש ידידו האישי של הרב חיים גרינברג מאמץ כבר שנים את הקהילה החב"דית בעיר וכעת תרם ספר תורה לקהילה כאשר הבחירה על בית הכנסת בשכונת הדס נפלה כי עדיין אין לבית הכנסת ספר תורה. 
 
האירוע נפתח בהיכל ישיבת חב"ד בראשותו של הרב מרדכי מישולבין  בעיר, בסיום כתיבת האותיות על ידי האורחים, בשירה ובזמרה במארש של ר"ח כסליו עם מקהלת אהלי מנחם בראשותו של מנהל החיידר הרב מ"מ הכהן שהחיו את הערב. בהמשך הערב כל הקהל הקשיב לברכות רב הקהילה הרב אשר לעמיל הכהן שפתח בברכת כהנים וכן לדברי ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין.

הערב הונחה בטוב טעם ע"י הרב אריה שצקי בספרדית ובעברית כאשר מכבדים בנוחכותם כל משפיעי ורבני חב"ד בעיר. לפני הגבהת התורה כל הקהל נעמד לתפילה ואמירת פרק תהילים ומי שברך להחלמת אנ"ש הזקוקים לרפואה שלימה ע"י הרב חיים גרינברג.
 
ביציאת ספר התורה לרחובה של עיר עמדו קבוצת הילדים המתופפים מחיידר אוהלי מנחם וקיבלו את ספר התורה וצעדו בראש התהלוכה כאשר מאחוריהם צועדים 150 ילדי חמד מתלמודי התורה של חב"ד "תפארת מנחם" ו"אוהלי מנחם" עם לפידים בידיהם יחד בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל ואחריהם כל הקהל הקדוש של קהילת חב"ד בביתר בשמחה גדולה כיאה להכנסת ספר תורה ובמיוחד ביום הבהיר ר"ח כסליו.
 
בסיום התהלוכה נכנס הקהל הקדוש לבית הכנסת חב"ד אוהלי מנחם להקפות כנהוג.
 
השלב השני באירועי היום היה אירוע יוקרתי וסגור של מעמד חנוכת הבית של מרכז בטש חב"ד עם סיום בנית השלב השני בבנין. כאשר האירוע נפתח בגזירת הסרט וקביעת המזוזות.  גזירת הסרט היתה אמורה להיות ע"י הנדיב ורעייתו אך הם התעקשו לכבד את הרב גרינברג לגזור את הסרט וקביעת מזוזות התקיימה ע"י הנדיב מר יצחק בטש.

האירוע התנהל באופן יוצא מן הכלל כאשר האורחים מקבלים חוברת מהודרת על מרכז בטש ופעולות חב"ד בעיר  וכן ראו מצגת על המרכז כאשר במרכז החגיגה היו נאומיהם של הרב חיים גרינברג ומר בטש.
 
באירגון האירוע נטלו חלק מנהלי ישחיבת חב"ד בעיר הרבנים מישולבין והרב דב סגל, מנהל חיידר אהלי מנחם הרב מ"מ הכהן, סגן מנהל ת"ת תפארת מנחם הרב אבירם מגור, גבאי בית כנסת חב"ד במרכז בטש הרב יוסף רבינוביץ וגבאי בית כנסת חב"ד בשכונת הדס הרב יעקב רבינוביץ ורבים מאנ"ש.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter