י שבט התשפ"א (23.01.2021)


פייסבוק חבד בישראל אויטר חבד בישראל

נשים מעניינות יותר
על מה שלושת אלפי נשים יכולות לדבר במשך חמישה ימים רצופים?

"טל הבדולח" – טל התחייה
תהליך הטהרה המקובל מטומאת מת הוא באמצעות הזאה מ'מי חטאת' – מי מעיין שבהם מעורב אפר משריפת פרה אדומה. בלשון הזוהר מכונה התערובת הזו "שיורי טלא דבדולחא" – שאריות מטל הבדולח. 

קשה לזווגן כקריעת ים סוף
בני הזוג שונים במימדים הגלויים שלהם. הם איש ואשה השונים במהותם. הם לא אמורים לחשוב ולהרגיש את אותו הדבר. ההכרה במציאותם כשונה זהו חלק בלתי נפרד מפיתוחה של זוגיות נכונה. 

כתיבה לרבי
כל מה שרצית לדעת על הכתיבה לרבי באמצעות אגרות הקודש. לכניסה למדור

חבד בישראל
מחפש כתובת של בית חב"ד בעירך? גן חב"ד לילד באזורך? הגעת למקום הנכון! השתמש במנוע החיפוש של חב"ד בישראל

מאגר עצום על חגי ישראל
מאמרים, סיפורים, הלכות, שיעורים ועוד, מסודרים לפי חגי ומועדי ישראל - לכניסה למדור

מאות ניגונים להאזנה
בואו להינות ממאות ניגוני חב"ד, המבוצעים בידי מגוון תזמורות וזמרים. לכניסה למדור

אנציקלופדיה חב"דית
בואו להרחיב את ידיעותיכם על חסידות חב"ד, ערכים בחסידות, ניגוני חב"ד, ועוד אלפי ערכים נוספים באנציקלופדיה החב"דית. לכניסה

חת"ת רמב"ם
הצטרפו ללומדי השיעורים היומיים בחומש, תהלים ותניא, וכן בשיעור יומי ברמב"ם. לכניסה למדור


» הרבי מלובביץ'

» גאולה ומשיח

» חב"ד בעולם

» חב"ד בישראל

» מדור התוכן

» השיעורים היומיים

» לוח שנה עברי

» זמני הדלקת נרות

» ניגוני חב"ד

» חדשות חב"ד

» וידאו

» מגזין

» פרשת השבוע

» חגי ומועדי ישראל

» המדור לילדים

» אנציקלופדיה חב"דית

» אודותנו

» חב"ד באינטרנט
מעלת השמחה
שמחה כשהיא לעצמה אינה מצווה ועצבות בפני עצמה אינה עבֵרה; אבל לגבהים שאליהם מביאה השמחה אי-אפשר להגיע על-ידי שום מצווה, ואילו לבאר-שחת שאליה מדרדרת העצבות לא מגיעים על-ידי שום עבֵרה.
 


|
שתפו:  
חבד » גאולה ומשיח » הגאולה בעולם


התרופה
 "תרופה" שעובדים על גילויה כבר אלפי שנים עומדת לפרוץ לשוק בסערה, והיא תביא מזור למחלות כולן כהרף עין.

כד תשרי התשע"ו (07.10.2015)

חב"ד
רבות מהאסטרטגיות והטקטיקות שבהן משתמשות חברות הפארמה בארץ לקידום מוצריהן הן כאלו המוגדרות כ'חרחור מחלות' – הצגת תמונה רפואית לא אובייקטיבית עד לא אמינה. כך טוענת ד"ר יפה שיר-רז בעבודת דוקטורט שערכה באוניברסיטת חיפה. ד"ר שיר-רז מתארת אסטרטגיות אגרסיביות בהן נוקטות החברות לקידום מכירותיהן. לדבריה, למעלה מ-60% מההודעות לעיתונות מבוססות על גיוס רופאים ואיגודים רפואיים העומדים בחזית המסרים של החברות, במטרה להעניק להם אצטלה חפה ממסחריות. אולם למעשה, נכתבות ההודעות ומועברות על ידי  איש יחסי הציבור של חברות הפארמה. הן מיישמות טקטיקות של הפחדה, הצגה מוטעית של נתונים סטטיסטיים, ורטוריקה היוצרת פאניקה. מפברקים סקרים, ממציאים "ימי מודעות" חדשים למחלות, וכדומה. הפרסומות כוללות המלצות שאינן נכללות בהתוויות המאושרות של התרופות ובחלק מהמקרים אף המלצות המנוגדות להתוויות.
 
חלק הארי של איגודי רופאים ועמותות מתרפאים אינם מעסיקים חברות יחסי ציבור משל עצמם. הם מיוצגים במימונן של חברות הפארמה, מסיבות ברורות... במקרים רבים, מאדירים רופאי החברה את יתרונות התרופות ומתעלמים מסיכוניהן ומתופעות הלוואי. קיימת "כתיבת צללים" בהודעות לעיתונות, בה רופאים חתומים על מאמרים שנכתבו למעשה על ידי פרסומאים של החברות.
 
ד"ר שיר-רז איננה לבד. האשמות חמורות בהרבה משלה נשמעו מפיו של חתן פרס נובל פרופ' סידני אלטמן, התוקף את חברות התרופות על שאינן משקיעות בפיתוח אנטיביוטיקה שחיידקים יתקשו לפתח לה עמידות. התנגדות שנחשבת בעיניו ללא פחות מפשע נגד האנושות.
 
אינטרסנטיות צרה המתעלמת מצרכיה האמיתיים של האנושות אפיינה תמיד גופים שניהלו אותה תוך שהם משתמשים במצוקותיה. גם ארגונים שקמו מלכתחילה למטרות שֵרות טהורות, כמו שלטונות שקמו אחרי מהפכות מוצדקות – הסתאבו עם הזמן, תוך שהם מנצלים באופן מחפיר את אלה שהם אמורים לשרת. אנו כה רגילים לזה עד שאיש איננו מזדעזע עוד עם חשיפת השחיתויות חדשות לבקרים. שאיפה לצדק אבסולוטי ויושרה ציבורית שתישאר טהורה לנצח ממניעים אנוכיים, נתפשת כלא מציאותית.
 
אך כל זה עומד להסתיים בקרוב מאד. מלכותו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח "תדביק" את האנושות כולה בתביעה בלתי מתפשרת לטוב, צדק ויושר. יחד עם התחרותיות והשחיתות תיעלמנה גם המחלות הפיזיות. "תרופה" שעובדים על גילויה כבר אלפי שנים עומדת לפרוץ לשוק בסערה, והיא תביא מזור למחלות כולן כהרף עין. כולם יקבלו ממנה ויבריאו מיד: הגאולה האמיתית והשלמה. "דף מידע למשתמש" עדכני ממתין לכל אחד בבית חב"ד הקרוב למקום מגוריו.שם:
כותרת:
תגובה:
כתוב את המספר לאימות:


אתר הבית של חב"ד בישראל | נוסד על ידי חברי הנהלת אגודת חסידי חב"ד באה"ק | טלפון: 072-2492667 | דואר אלקטרוני: admin@chabad.co.il

חבד ירושלים
חבד תל אביב
חבד חיפה
חב"ד ראשון לציון
חב"ד פתח תקוה
חב"ד אשדוד
חבד נתניה
חבד באר שבע
חבד חולון
חב"ד בני ברק
תפילין
צדקה
שיעורי תורה
ספרי יהדות
מזוזות
זמני הדלקת נרות שבת
כשרות
טהרת המשפחה
חינוך יהודי
אהבת ישראל
חבד בעולם
חבד ניו יורק
חבד צרפת
חב"ד הודו
חבד תאילנד
חבד סין
חבד לונדון
חב"ד טורקיה
חבד יוון
חבד ברצלונה
הרבי מלובביץ'
וידאו מהרבי מליובאוויטש
אגרות קודש
תמונות של הרבי
הרבי מלך המשיח
מופתים הרבי מחב"ד
מפגשים עם הרבי מחבד
נבואות הרבי
הרבי והבבא סאלי
הנביא מקראון הייטס
ימות המשיח
בית המקדש
גאולה ומשיח
פסק דין: הרבי מלך המשיח
אליהו הנביא
תחיית המתים
סיפורי משיח וגאולה
הגאולה בעולם שלנו
משיח באקדמיה
זמן הגאולה
RSS
Facebook
Twitter